CABLE BUNDL.25MM BK/2M/PB
00220998
Přináší pořádek do viditelných kabelů jejich svázáním, ideální například pro napájecí kabely k televizi a správu IT kabelů
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Secure cable management
For wrapping and bundling several cables in a single tube: for tidiness at home or in the office
Simple bundling
Quick and easy cable tidying thanks to the supplied pull-in tool
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Logistika (číslo, popis) | |
|---|---|
| Množství | 1 Pc |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 200 cm |
| Max. průměr | 25 mm |
| Min. průměr svazku | 25 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Kabelová hadice |
Více informací o produktu
- Přináší pořádek do viditelných kabelů jejich svázáním, ideální například pro napájecí kabely k televizi a správu IT kabelů
- Kabel svazuj s flexibilní šířkou svazku: ideální pro pokládku v malých poloměrech a ostrých úhlech, např. pro TV, PC, stůl, DIY
- flexibilní svazování kabelů: kabelová spirála svazuje kabely do jednoho upraveného svazku a snižuje riziko zakopnutí o volné kabely
- i později lze pomocí nástroje na zasouvání jednotlivé kabely snadno odebrat nebo přidat
- ochrana kabelů pro psy a kočky: domácí mazlíčci jsou tak chráněni před okusováním izolovaných kabelů
- boční vyvedení kabelu v polovině délky je bez problémů možné – bez nutnosti řezat do kabelové ochrany díry
- ochrannou hadici na kabel lze nůžkami libovolně zkrátit
- vysoká pevnost v tahu, není potřeba žádných dalších pomůcek pro svazování
Obsah dodávky
- 1 kabelová průchodka
- 1 nástroj na zatahování
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi