CABLE CLOTH TUBE BLK/BL
00220995
Spolehlivě chrání a svazuje kabely a je šetrný k citlivým povrchům, ideální například pro napájecí kabely k televizi a správu kabelů u stolu
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Secure cable management
For wrapping and bundling several cables in a single tube: for tidiness at home or in the office
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plastic (PET) (UV-Resistant) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Logistika (číslo, popis) | |
|---|---|
| Množství | 1 Pc |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 180 cm |
| Max. průměr | 40 mm |
| Min. průměr svazku | 20 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Tkaninová hadice |
Více informací o produktu
- Spolehlivě chrání a svazuje kabely a je šetrný k citlivým povrchům, ideální například pro napájecí kabely k televizi a správu kabelů u stolu
- Kabel svazovat s flexibilní šířkou svazku od 20 do 40 mm: ideální pro vedení kabelů např. pro TV, PC, pracovní stůl, DIY
- vysoce flexibilní, měkká textilní hadice svazuje kabely do pořádného svazku a snižuje riziko zakopnutí o volné kabely
- rychlé a jednoduché uspořádání kabelů: kabely jednoduše položit na otevřenou hadici, zapnout suchý zip – hotovo
- kabely nemusíš od zařízení odpojovat, aby ses do hadice dostal
- ochrana kabelů pro psy a kočky: domácí mazlíčci jsou tak chráněni před okusováním izolovaných kabelů
- ochrannou hadici na kabely lze nůžkami libovolně zkrátit
- včetně 2 suchých zipů pro variabilní upevnění
Obsah dodávky
- 1 textilní kabelový kanál
- 2 suché zipy
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi