CD/DVD Double Protective Sleeves,Pack of 50 Pcs., White
00051176
Ideální pro ochranu CD/DVD bez klasického plastového obalu
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Antistatické návleky
Vysoce kvalitní zpracované, antistatické obaly
Označitelný index
Jasné archivování díky označovatelnému indexu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Pro médium | CD DVD |
| Vhodné pro | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polypropylen (PP) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 12.6 cm |
| Rozměr - hloubka | 0.1 cm |
| Rozměr - výška | 14 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Ochranný obal |
Více informací o produktu
- Ideální pro ochranu CD/DVD bez klasického plastového obalu
- Vyrobeno z ochranné antistatické fleecové látky, pro 2 CD/DVD každé, s plastovými závěsnými lištami
- Celkem pro 100 CD nebo DVD
- Náhrada za odpovídající úložné systémy Hama
Obsah dodávky
- 50 dvojitých ochranných obalů na CD/DVD
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi