CD Rack
00048010
Rozšiřitelný stojan na CD pro uspořádané uložení 20 CD
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Médium | CD 11-20 |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Série | Rack 20 |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 28.9 cm |
| Rozměr - hloubka | 12.5 cm |
| Rozměr - výška | 15.7 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Box |
| Max. kapacita (ks) | 20 |
Více informací o produktu
- Rozšiřitelný stojan na CD pro uspořádané uložení 20 CD
- Stojan na CD, který lze rozšířit vertikálně i horizontálně
- Vhodný pro zavěšení na zeď
- Více stojanů lze použít pěkně vedle sebe
Obsah dodávky
- 1 stojan na 20 CD
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi