CD-ROM stojan 20
00048402
Stojan na CD-ROM lze rozšířit horizontálně i vertikálně až na 20 CD-ROMů
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Médium | CD-ROM |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Šedá |
| Série | Rack 20 |
| Barva | Šedá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 28.9 cm |
| Rozměr - hloubka | 12.5 cm |
| Rozměr - výška | 15.7 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Regál |
| Max. kapacita (ks) | 20 |
Více informací o produktu
- Stojan na CD-ROM lze rozšířit horizontálně i vertikálně až na 20 CD-ROMů
- Vhodné pro zavěšení na zeď
- Snadná montáž
- Lze rozšířit horizontálně i vertikálně
Obsah dodávky
- 1 stojan na CD-ROM 20
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi