Cestovní adaptér typ J, L, N, 3pólový, pro Švýcarsko, Itálii a Brazílii
00223484
Umožňuje připojení elektrických zařízení v zemích se švýcarským, italským a brazilským zásuvkovým systémem
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Destinace | Itálie Etiopie Eritrea Jordánsko Lichtenštejnsko Madagaskar Maledivy Rwanda Švýcarsko Jižní Afrika Sýrie Uruguay Kanárské ostrovy Libye San Marino Brazílie |
| Země původu | Luxemburg Ukrajina Albánie Etiopie Afghánistán Alžírsko Arménie Aruba Ázerbajdžán Bhútán Bosna a Hercegovina Bulharsko Estonsko Faerské ostrovy Finsko Georgie Grónsko Guadeloupe Guinea Indonésie Írán Island Jordánsko Kapverdy Kazachstán Kyrgyzstán Severní Korea Jižní Korea Lotyšsko Libérie Litva Makedonie Mosambik Myanmar (Burma) Nová Kaledonie Nizozemí Niger Norsko Portugalsko Rumunsko Rusko Švédsko Slovinsko Tádžikistán Thajsko Čad Turkmenistán Maďarsko Uruguay Vietnam Bělorusko Moldávie Srbsko a Černá Hora Samoa (území USA) Egypt Chorvatsko Rakousko Německo Monaco Andorra Řecko Itálie Španělsko Turecko Laos Dánsko Libye Svatý Tomáš a Princův ostrov San Marino |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupní napětí do | 250 V |
| Vstupní napětí od | 230 V |
| Max. zatížení | 2500 W |
| Napájení | |
|---|---|
| Jmenovitý proud | 10 A |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 8 cm |
| Rozměr - šířka | 5.5 cm |
| Rozměr - výška | 5.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ zásuvky | Typ F, CEE 7/4 (Německo) |
| overload protection | 10 A |
Více informací o produktu
- Umožňuje připojení elektrických zařízení v zemích se švýcarským, italským a brazilským zásuvkovým systémem
- kompaktní cestovní adaptér pro cestovatele z Evropy
- bílé designové pouzdro
- zástrčka (10A/250V) použitelná v Lichtenštejnsku, Švýcarsku, Itálii a Brazílii
- pro připojení 2- a 3-pólových elektrických zařízení s ochranným kontaktem, konturovým nebo eurozástrčkou
- vhodné pro použití s uzemněnými i neuzemněnými zařízeními jako jsou fotoaparáty, holicí strojky a nabíječky na chytré telefony, také vhodné pro výkonná zařízení jako jsou notebooky a cestovní fén
- vhodné pro vstupní napětí od 100V do 250V
- pro použití s elektrickými zásuvkami typu J, typu N a typu L
- pro zařízení se zástrčkami typu C a F
Obsah dodávky
- 1 cestovní adaptér
- 1 návod k použití
| Informace o nabíjecím adaptéru: | |
|---|---|
| Napájecí adaptér v dodávce: | Ne |
| USB PD: | Ne |
| Maximální požadovaný výkon napájecího zdroje: | Not relevant |
Informace pro spotřebitele
Nedochází k žádné transformaci elektrického napětí ani ke změně frekvence sítě. Před připojením zařízení do zásuvky zkontroluj jeho kompatibilitu. Produkt je určen pouze pro dočasné použití a není navržen pro provoz s jinými adaptéry.
Nejsi si jistý, jestli je adaptér vhodný pro tvou cílovou destinaci? Asistent Travelplugs na webu Hama ti pomůže najít správnou zástrčku.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho jen v suchých prostorách.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho silným otřesům.
- Nepoužívej produkt mimo výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Neprováděj na zařízení žádné úpravy. Tím ztrácíš veškeré nároky na záruku.
- Používej produkt výhradně k určenému účelu.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické produkty, nepatří do rukou dětí!
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunci.
- Uchovávej obal na bezpečném místě, abys mohl/a v případě potřeby získat důležité informace.
- Produkt je určen pouze pro použití v interiéru.
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde jsou elektronické výrobky zakázány.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
- Nepřipojuj zařízení za sebou.
- Nepřipojuj zástrčkové přístroje.
- Pouze pro dočasné použití.
Nebezpečí úrazu elektrickým proudem
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi