Cestovní budík "A50", bílý
00186330
Tento budík s postupně zrychlujícím se zvoněním ti zajistí, že nezmeškáš žádné dobrodružství na svých cestách. Nepotřebuje žádný zdroj energie, protože funguje na baterie, a díky zrychlujícímu se zvonění plně využiješ svůj den.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Fluorescenční ruce
Fluorescenční hodinové a minutové ručičky usnadňují čtení času ve tmě
Upozornění na rychlost
Alarm rychlosti probouzí ospalce zvýšením rychlosti tónu budíku
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál pláště | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | AA (Mignon) |
| Napájení | Baterie |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Barva ciferníku | Bílá |
| Podsvícení (barva) | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 66 g |
| Rozměr - šířka | 5.6 cm |
| Rozměr - hloubka | 3 cm |
| Rozměr - výška | 5.6 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časů buzení | 1 |
| Provozový režim | Manuální |
| Displej | Analogový |
| Další funkce | Funkce dřímání |
Více informací o produktu
- Ideální budík na cesty
- Cestovní hodiny s analogovými ručičkami hodin/minut/sekund
- Bílý ciferník s arabskými číslicemi
- Podsvícení pozadí
Funkce budíku:
- Lze nastavit jeden čas budíku
- Funkce odložení (snooze)
Obsah dodávky
- 1 cestovní hodiny „A50“
- 1 baterie AA Mignon
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Druhá ručička není fluorescenční.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
