Cestovní budík "A50", stříbrný
00186328
Tento budík s postupně zrychlujícím se zvoněním ti zajistí, že nezmeškáš žádné dobrodružství na svých cestách. Nepotřebuje žádný zdroj energie, protože funguje na baterie, a díky zrychlujícímu se zvonění plně využiješ svůj den.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Fluorescenční ruce
Fluorescenční hodinové a minutové ručičky usnadňují čtení času ve tmě
Upozornění na rychlost
Alarm rychlosti probouzí ospalce zvýšením rychlosti tónu budíku
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál pláště | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | AA (Mignon) |
| Napájení | Baterie |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Stříbrná |
| Barva | Stříbrná |
| Barva ciferníku | Bílá |
| Podsvícení (barva) | Bílá |
| Barva | Stříbrná |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 66 g |
| Rozměr - šířka | 5.6 cm |
| Rozměr - hloubka | 3 cm |
| Rozměr - výška | 5.6 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časů buzení | 1 |
| Provozový režim | Manuální |
| Displej | Analogový |
| Další funkce | Funkce dřímání |
Více informací o produktu
- Ideální budík na cesty
- Cestovní hodiny s analogovými ručičkami hodin/minut/sekund
- Bílý ciferník s arabskými číslicemi
- Podsvícení pozadí
Funkce budíku:
- Lze nastavit jeden čas budíku
- Funkce odložení (snooze)
Obsah dodávky
- 1 cestovní hodiny „A50“
- 1 baterie AA Mignon
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Druhá ručička není fluorescenční.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určen pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Nepokoušej se produkt sám udržovat nebo opravovat. Veškeré údržbářské práce přenech odbornému personálu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškeré nároky na záruku.
- Drž děti rozhodně dál od obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Produkt používej výhradně k určenému účelu.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Nepoužívej produkt v prostorách, kde nejsou elektronické přístroje povoleny.
- Nepřekračuj provozní limity produktu uvedené v technických údajích.
- Produkt neotvírej a při poškození ho dále nepoužívej.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické produkty, nepatří do rukou dětí!
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
Varování - baterie
- Důsledně dodržuj správnou polaritu (označení + a -) baterií a vkládej je podle toho. Nedodržení může způsobit únik nebo výbuch baterií.
- Používej pouze baterie odpovídající uvedenému typu. Ulož si informace o správném výběru baterií z návodu k použití pro pozdější nahlédnutí.
- Před vložením baterií vyčisti kontakty baterií a protikontakty.
- Nedovol dětem měnit baterie bez dozoru.
- Vyměňuj všechny baterie sady najednou.
- Nemíchej staré a nové baterie ani baterie různých typů nebo výrobců.
- Vyjmi baterie z výrobků, které delší dobu nepoužíváš (kromě případů, kdy jsou připraveny pro nouzové použití).
- Nezkratovávej baterie.
- Nenabíjej baterie.
- Nevhazuj baterie do ohně a nezahřívej je.
- Nikdy neotvírej, nepoškozuj, nepolykaj a nenechávej baterie uniknout do životního prostředí. Mohou obsahovat toxické a ekologicky škodlivé těžké kovy.
- Spotřebované baterie okamžitě vyjmi z výrobku a zlikviduj.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání při extrémních teplotách a extrémně nízkém tlaku vzduchu (například ve velkých nadmořských výškách).
- Dávej pozor, aby baterie s poškozeným obalem nepřišly do styku s vodou.
- Baterie skladuj mimo dosah dětí.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
