Chladič na notebook "Wave", tichý, do 40 cm (15,6"), černý
00126810
Chceš mít notebook chladnější? Pak je tento chladicí podstavec na notebook ideálním řešením. Vyniká obzvlášť nízkou hlučností a udržuje tvůj notebook na správné teplotě, aby se nepřehříval. Pořiď si tento skvělý doplněk ještě dnes a zůstaň v pohodě s Hama.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Protiskluzové nohy
Protiskluzové nožičky pro stabilní polohu chrání stopu před škrábanci současně
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 34 - 40 cm (13,3" - 15,6") |
| Vhodné pro | Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál pláště | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Světelný mód | Stálá barva |
| Napájení | |
|---|---|
| Zatížení USB | 239 mA |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva LED | Modrá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 365 g |
| Délka kabelu | 50 cm |
| Průměr ventilátoru | 15 cm |
| Rozměr - šířka | 33.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 28 cm |
| Rozměr - výška | 4 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Doplňkové vlastnosti | Protiskluzové |
| Hlasitost | 23 dBA |
| Počet ventilátorů | 1 |
| Další funkce | Větrák |
| Max. zatížení | 5 kg |
Více informací o produktu
- Praktická podložka pod notebook pro chlazení vašeho notebooku a ideální způsob, jak odvést teplo, aby bylo pohodlné používat notebook na stole nebo na pracovišti.
- Ventilátor s modrými LED diodami: vizuální zvýraznění díky LED osvětlení
- Stabilní podložka zabraňuje přehřívání notebooku na chladiči, protože ventilační otvory nejsou blokovány
- Protiskluzové gumové podložky na spodní straně zajišťují pevné uchycení notebooku na stole
- Jednoduché zapojení: externí ventilátor pro notebook je napájen přes USB-A rozhraní
- Chladicí podložka je úsporná: nízká spotřeba energie nezatěžuje baterii notebooku
- Notebookový chladič pracuje tiše: téměř neslyšitelný hluk ventilátoru během chlazení notebooku
- Doporučeno pro notebooky s úhlopříčkou displeje max. 40 cm (15,6"): vhodné pro velikosti 10", 11", 12", 13", 14", 15" a všechny mezi tím až do 15,6"
Obsah dodávky
- 1 chladicí podložka na notebook "Wave"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi