Chladič notebooku "Hliník", tichý, 2 vent., do 40 cm (15,6"), čer.
00126807
Když je horko, nejenže se začneš potit ty, ale i tvůj notebook. Chladič na notebook ti přinese příjemné ochlazení. Navíc se s ním snadno pracuje, protože si ho můžeš nastavit do správného úhlu. Teď ti už chybí jen ledově studený koktejl!
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Hliníkový povrch
Elegantní a robustní hliníkový povrch
Protiskluzové nohy
Protiskluzové nožičky pro stabilní polohu chrání stopu před škrábanci současně
Nastavitelný úhel náklonu
Vertikální úhel naklonění flexibilně nastavitelný, ideální pro ergonomickou práci na notebooku při sezení i stání
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 34 - 40 cm (13,3" - 15,6") |
| Vhodné pro | Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál pláště | Hliník |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Světelný mód | Stálá barva |
| Napájení | |
|---|---|
| Zatížení USB | 480 mA |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva LED | Modrá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 760 g |
| Délka kabelu | 50 cm |
| Průměr ventilátoru | 12.5 cm |
| Rozměr - šířka | 37 cm |
| Rozměr - hloubka | 27 cm |
| Rozměr - výška | 3 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Doplňkové vlastnosti | Protiskluzové Nastavení výšky |
| Hlasitost | 25 dBA |
| Počet ventilátorů | 2 |
| Další funkce | Větrák |
| Max. zatížení | 5 kg |
Více informací o produktu
- Praktická podložka pod notebook pro chlazení tvého notebooku a ideální odvod tepla s nastavitelným úhlem naklonění pro pohodlné používání notebooku na stole nebo pracovišti
- Dva ventilátory s modrými LED: optický prvek díky zabudovanému LED osvětlení
- Stabilní podložka zabraňuje přehřívání notebooku na chladiči, protože větrací štěrbiny nejsou blokovány
- Protiskluzové gumové podložky na spodní straně zajišťují pevný úchop notebooku na stole
- Nastavení náklonu ve 5 stupních: jako stojan na notebook ventilátor podporuje ergonomické držení těla a sezení díky individuálnímu zvedání notebooku
- Vyklápěcí zarážky zabraňují posouvání notebooku
- Jednoduše zapoj: externí ventilátor pro notebook je napájen přes USB-A rozhraní
- Chladicí podložka je úsporná v provozu: s nízkou spotřebou energie není baterie notebooku výrazně zatěžována
- Notebookový chladič pracuje tiše: téměř neslyšitelný hluk ventilátoru při chlazení notebooku
- Doporučeno pro notebooky s velikostí displeje max. 40 cm (15,6"): vhodné pro 10", 11", 12", 13", 14", 15" a všechny velikosti mezi tím až do 15,6"
Obsah dodávky
- 1 chladič na notebook z hliníku
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi