Chytrá LED stolní lampa, RGBW osvětlení, nepřímé světlo, stmívatelné, 6W
00176664
Vždy kouzelná atmosféra: S naší chytrou LED stolní lampou můžeš doma vždy vykouzlit opravdu působivou náladu díky nepřímému světlu a výjimečně širokému barevnému spektru – od předsíně až po obývák.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Lze je podle potřeby rozšířit o další chytré domácí produkty
Krok za krokem k chytré domácnosti: S aplikací Hama Home můžete rozšířit a propojit svůj chytrý domov s tolika produkty Hama jako chcete
Výběr 16 milionů barev
Chytrý barevný nával: Vyberte si ze 16 milionů barev podle vaší nálady nebo příležitosti – například zářivě oranžová na začátek dne nebo barevná změna pro oslavu
Snadné ovládání přes aplikaci odkudkoli
Ať už jde o pohovku nebo S-Bahn: S aplikací Hama Home můžete ovládat Wi-Fi LED lampu odkudkoli a mít kontrolu nad osvětlením po celou dobu
Pohodlné hlasové ovládání
Ať už Amazon Alexa, Google Assistant nebo Apple Siri: Pohodlně ovládejte širokou škálu světelných efektů pomocí chytré lampy pomocí hlasového ovládání
Nastavení barevné teploty 3000K – 6500K
Od útulné po aktivní: Vyberte přesně barevnou teplotu LED stolní lampy, která odpovídá vašim aktivitám, např. teplá bílá pro klidný večer nebo denní světlo pro čtení
Nepřímé osvětlení
Nastavte světelné akcenty nebo nenápadně osvětlte: S LED světlem na příborníku, komodě a stole můžete vytvořit dokonalé nepřímé osvětlení na stěně nebo jiných plochách – měkké světlo pro útulnou atmosféru, která vám udělá radost
Moderní světelné efekty
Spektakulární záře s LED dekorativním světlem pro hraní her, streamování, pokoje teenagerů: barevná změna pro příjemnou atmosféru, ladící barvy pro hru nebo nepřímé osvětlení pro relaxaci
Chytrý dům bez brány
Naše LED stolní lampa funguje zcela bez brány (hubu): nepotřebujete další zařízení a ušetříte další náklady, protože Wi-Fi lampa zajišťuje přímé Wi-Fi připojení k routeru
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Ovládací aplikace | Hama Home |
| Doporučené použití | Home Assistant |
| Vhodné pro bodové osvětlení | Ne - úhel vyzařování mezi 90° a 120° |
| Licence (poskytovatel) | Amazon (PIM) |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. radiofrekvenční vysílaný výkon | 0.1 W |
| Provozní napětí (AC) | 230 V |
| Bluetooth verze | 5.2 |
| EAR reg. číslo | DE 38720470 |
| Energetická třída (A až G) | G |
| Spotřeba energie v zapnutém stavu | 6 kWh/1000h |
| Barevná konzistence | 6 ≤ |
| Barevně nastavitelný světelný zdroj | Ano |
| Blikání pro LED a OLED MLS | 1 < |
| Frekvenční pásmo | 2,4GHz |
| Úhel vyzařování | 100 ° |
| L70B50 životnost pro LED a OLED světelné zdroje | 25000 h |
| Koeficient životnosti (pro LED a OLED) | 0.9000 |
| Spotřeba energie | 6 W |
| Světelný zdroj s vysokou svítivostí | Ne |
| Výměna světelného zdroje | Pevně vstavěný |
| Světelný zdroj | Nepřímý |
| Koeficient zachování světelného toku (LED/OLED) | 0.95 % |
| Světelný tok (120°) | 420 lm |
| Nejvyšší intenzita | 420 cd |
| Stroboskopický efekt pro LED a OLED MLS | 0.9000 |
| Připojený světelný zdroj (CLS) | Ano |
| Použitá světelná technologie | LED |
| Hodnota indexu vykreslování barev R9 | 20.0000 |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barevný index CRI (min.) | 80.0000 |
| Barva světla | Více barev Teplá bílá až denní světlo |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 175 mm |
| Rozměr - výška | 154 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Stolní svítidlo |
| Pro stmívače | Ne |
| Stmívání | Aplikace Hlas |
| IP třída ochrany | IP20 (suché prostory) |
| Příkon ekvivalentní žárovky | 36 W |
| Hlasový asistent | Google Home Amazon Alexa (AVS) |
| Bezpečnost | |
|---|---|
| Doporučení pro recyklaci | Sběrné středisko nebo sběrné místo |
Více informací o produktu
- Chytrý způsob, jak vytvořit interiérové osvětlení: nepřímé osvětlení, ambientní osvětlení, vytváření akcentů nebo nechat barvy promluvit – nový přístup k návrhu osvětlení v obývacím pokoji, ložnici a dalších částech domova
- Jednoduchá instalace na tvé vlastní WiFi síti: protože není potřeba žádný hub, můžeš svá zařízení nastavit během pár minut
- Vysoká kompatibilita: funguje s Amazon Alexa, Google Assistant, Siri Shortcuts, iOS a Android. Lze také připojit ke všem chytrým domácím produktům kompatibilním s Alexou a Google Assistant od jiných výrobců
- Vytvářej různé světelné scénáře pomocí aplikace: např. plynulé stmívání v oblíbené barvě nebo výběr barevné teploty
- Časovač: v aplikaci si nastavíš, kdy se má chytrá lampa zapnout a vypnout
- Využij zařízení integrovaná do tvé WLAN k vytvoření skupin nebo scén
- Polokruhová LED dekorativní lampa stojí pouze na podstavci, takže ji můžeš flexibilně umístit kamkoliv chceš
- Díky tomu můžeš šetřit energii cíleným ovládáním osvětlení – užitečné i na cestách, pokud jsi zapomněl vypnout světlo. Vždy totiž dostáváš aktuální informace o stavu přes aplikaci nebo push notifikaci
- Flexibilní napájení přes USB-C připojení na stolní lampě, např. pomocí napájecího adaptéru nebo powerbanky
- Chytrou stolní lampu můžeš také manuálně zapínat a vypínat pomocí vypínače na zadní straně
- Tvoje data jsou uložena výhradně na německých serverech
Obsah dodávky
- 1 chytrá LED stolní lampa
- 1 USB-C kabel (USB-C - USB-A, 0,75 m)
- 1 rychlý průvodce
- 1 bezpečnostní pokyny
Systémové požadavky
- Operační systém: Android 8.1 a iOS 16.1 nebo novější
Informace pro spotřebitele
LED světlo je trvale nainstalováno.
Amazon Alexa/Google Assistant:
Pro to musí být v aplikaci Alexa aktivována dovednost „Hama Home“ / v aplikaci Google Home musí být aktivována služba „Hama Home“. Uživatelský účet pro aplikaci Hama Home je pak propojen s Alexou / Googlem.
To umožňuje ovládání zařízení pomocí hlasových příkazů (např. zapnutí/vypnutí, plynulé stmívání, změna barev).
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Používej produkt výhradně k účelu, pro který je určen.
- Nenechávej produkt upadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Nepoužívej produkt mimo výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškeré nároky na záruku.
- Děti si s přístrojem nesmějí hrát. Čištění a údržbu nesmějí provádět děti bez dozoru.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Nepoužívej produkt v prostorách, kde nejsou povoleny elektronické výrobky.
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
- Nepřehýbej ani neškrt kabel.
- Nepokoušej se produkt sám opravovat nebo udržovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
- Produkt smí být provozován pouze na síti, jak je uvedeno na typovém štítku.
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Není vhodný pro provoz s stmívači, elektrickými spínači, fotobuňkami, časovači a soumrakovými spínači.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Ulož všechny kabely tak, aby nepředstavovaly riziko zakopnutí.
- Kabel při odpojování táhni přímo za zástrčku, nikdy za kabel.
Varování
- Používej pouze vhodné nabíječky nebo USB porty v kombinaci s tímto produktem.
- Provoz zařízení je povolen pouze s běžnou USB nabíječkou na síti 230V 50Hz. Práce na síti 230V smí provádět pouze certifikovaný elektrikář ve tvé zemi. Je nutné dodržovat platné předpisy pro prevenci úrazů.
- Aby nedošlo k úrazu elektrickým proudem, před manipulací s přístrojem vypni síťové napětí (vypni jistič). Nedodržení instalačních pokynů může vést k požáru nebo jiným nebezpečím.
- Nikdy se nedívej přímo do světelného zdroje a nesměruj jeho paprsek do očí jiných lidí nebo zvířat. Hrozí poškození zraku!
- Provozuj produkt pouze v zásuvce schválené pro tento účel a připojené k veřejné elektrické síti. Zásuvka musí být umístěná blízko produktu a snadno přístupná.
- Odpoj produkt od sítě pomocí vypínače - pokud vypínač není, vytáhni síťový kabel ze zásuvky.
- Dávej pozor, aby připojená zařízení na prodlužovacích kabelech nepřekročila celkový povolený příkon.
- Odpoj produkt od sítě, pokud ho delší dobu nepoužíváš.
Nebezpečí úrazu elektrickým proudem
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený, kouří z něj, cítíš zápach nebo slyšíš hlasité zvuky. Okamžitě kontaktuj svého prodejce nebo naše servisní oddělení (viz bod Servis a podpora).
- Nepoužívej produkt, pokud je AC adaptér, adaptér kabel nebo síťový kabel poškozený.
- Nepokoušej se produkt sám opravovat nebo udržovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
FAQs
Mohu připojit své chytré domácí produkty Hama k Home Assistant?
Ano, to je možné. Všechny produkty Hama Smart Home můžete integrovat do Home Assistant. Nicméně vezměte na vědomí, že plnou podporu můžeme garantovat pouze při používání aplikace Hama Smart Home.
Is it possible to control my Hama smart home products using a voice assistant?
Yes, that is possible. Control is via voice assistants such as Google Assistant and Siri. AI assistants are not currently supported.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
