Chytré hodinky "4000", telefon, analýza spánku, 46mm, černé
00178640
Práce, rodina, sport – chytré hodinky „4000“ jsou opravdovým univerzálem. Měj schůzky a zprávy vždy na zápěstí, měj přehled, vnes do svého dne více života a měj zdraví pod kontrolou. Prostě zvládni den chytře!
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Chytré hodinky s funkcí telefonu
Snadné telefonáty: volání a přijímání hovorů na hodinkách – spontánně bez použití mobilního telefonu, např. při vaření, cvičení, na cestách
Měří srdeční tep, SpO2, kroky, kalorie
Monitor srdečního tepu s mnoha měřenými hodnotami: např. srdeční frekvence během fází odpočinku a spánku, úroveň stresu, měření kyslíku v krvi, příjem kalorií, krokoměr
Analýza spánku
S trackerem spánku: sleduje lehký a hluboký spánek, REM (snový spánek) a fáze bdělosti – plus skóre pro hodnocení kvality spánku
Hudební ovládání
Cvičte se zvukem: Ovládejte hudbu ze svého smartphonu pomocí fitness hodinek, např. Start/stop, nahrávky tam a zpět, včetně Spotify
Aplikace pro testování kvality
Každá testovaná funkce: Aplikace "Hama FIT Move" byla v Německu testována na zajištění kvality
Ovládejte svého hlasového asistenta
Hlasový asistent: zahajuj hovory, odpovídej na zprávy nebo se ptáš Siri a Google Assistant přímo na zápěstí – chytré hodinky přímo přistupují k hlasovému asistentovi telefonu
Čti notifikace a zprávy
Zobrazení vibrací a displeje: Zkontrolujte zprávy WhatsApp přímo na svých chytrých hodinkách – včetně e-mailů, Instagramu atd.
Vybrané sporty
Silový trénink, tenis nebo jóga: vyberte si ze 100 sportů a získejte hodnocení přizpůsobená právě těmto
Až 7 dní provozu
Stačí jedno nabití baterie: 5 až 7 dní provozu v závislosti na použití – plně nabitá po 2,5 hodinách
Velký TFT full-touch displej
Swipe jako na smartphonu: uživatelsky přívětivý, plnobarevný 1,65" plně dotykový TFT displej pro rychlý přehled všech funkcí
Diskrétní konstrukce
Stvořeny pro výzvy každodenního života: práce, rodina, sport – sportovní, ale nenápadné fitness hodinky ladí se vším, co den přináší
VO2 max, aerobní tréninkový efekt a doporučená doba regenerace
Efektivní trénink: Maximální příjem kyslíku (VO2max), aerobní tréninkový efekt a doporučená doba regenerace tvoří pevnou databázi pro plánování, analýzu a optimalizaci individuálního tréninku
Voděodolnost dle IP68
Vodotěsný podleIP68: Chytré hodinky vydrží déšť, mytí rukou i zpocené cvičení.
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Pohlaví | Unisex |
| Použití | Activity Tracker |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál pláště | Plast |
| Materiál | Plast |
| Materiál řemínku | Silikon |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth verze | 5.3 |
| Jas displeje | 450 nits |
| Napájení | |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 300 mAh |
| Typ baterie | Lithium Polymer akumulátor |
| Způsob nabíjení | Připojení |
| Průměrná výdrž baterie | cca 5-7 dní |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barva náramku | Černá |
| Barva krytu | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka řemínku | 2.2 cm |
| Délka řemínku maximálně | 18.7 cm |
| Délka řemínku minimálně | 15 cm |
| Velikost displeje | 4,19 cm (1,65") |
| Hmotnost | 39 g |
| Rozměr - délka | 4.6 cm |
| Rozměr - šířka | 3.9 cm |
| Rozměr - výška | 1.1 cm |
| Velikost pouzdra | 46 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Chytré hodinky |
| Doplňkové vlastnosti | Voděodolné |
| Typ displeje | LCD displej |
| IP třída ochrany | IP68 (ochrana proti vniknutí prachu a nepřetržitému ponoření) |
| Funkce měření | Průměrný puls Vzdálenost Rychlost Spálené kalorie Délka aktivity/cvičení/tréningu Puls Spánek Pulzní oxymetr Stres Tempo Doporučená doba zotavení Krokoměr Průměrná kadence Aerobní tréninkový efekt Maximální příjem kyslíku (VO2max) Kategorie srdečního tepu Spánkové skóre a fáze spánku Maximální srdeční tep Puls |
| Typ uzávěru | Spona |
| Další funkce | Časovač Datum Ovládání přehrávání Hodiny Stopky Budík Notifikace Vyhledání telefonu Připomínka pohybu Režim "Nerušit" Režim sportu Zobrazení počasí Detekce pohybu Připomínka dodržování pitného režimu Menstruační cyklus Ciferníky Nastavitelný jas displeje Svítilna Úsporný režim Ovládání fotoaparátu Tréninkový protokol Dechové cvičení Alarm srdcové frekvence Bluetooth hovor Měření úrovně stresu |
| Hlasový asistent | Apple Siri Google Assistant |
Více informací o produktu
- Nositelné zařízení s mnoha talenty: ať už chceš lépe strukturovat svůj každodenní život, posílit svůj zdravý životní styl nebo sportovat víc – s tímto chytrým hodinkami máš na zápěstí rozhodně komunikativního univerzála
- Ulož si přímo do sportovních hodinek 20 druhů sportů
- Denní cíle a rychlý trénink s časovačem nebo stopkami, např. 15 minut chůze po schodech nebo krátké sprinty
- Tréninkový deník, např. s tepovou frekvencí, délkou, spotřebou kalorií a rychlostí
- Kompatibilní s aplikacemi: získej ještě více analýz s Health Connect, Apple Health a Strava
- Nastavitelná jasnost displeje: snadno čitelný na slunci i ve tmě
- Přizpůsobitelné designy displeje: přes 100 ciferníků, vlastní obrázky na pozadí
- Pohyb paže směrem nahoru aktivuje displej
- Buď jemně probuzen vibracemi
- S předpovědí počasí: už tě nikdy nepřekvapí déšť nebo sníh
- Funkce připomenutí např. menstruační cykly, dostatečný pitný režim, cvičení, varování při nízké saturaci kyslíku v krvi
- Režim Nerušit: soustředěná práce a tréninky
- Najdi svůj mobil pomocí vyhledávací funkce: se zvukem, i když má telefon ztlumený zvuk
- Relaxace: dechový trénink při stresu, snazší dosažení klidu
- Dálkové ovládání fotoaparátu mobilu
- Magnetické nabíjení: nabíjecí kabel chytrých hodinek je součástí balení
- Stylový sportovní náramek: pohodlný na nošení i během intenzivních sportovních aktivit
Obsah dodávky
- 1 chytré hodinky "4000"
- 1 USB nabíjecí kabel
- 1 rychlý průvodce
Systémové požadavky
- Od Android 6.0/iOS 12.0
Informace pro spotřebitele
Chytré hodinky jsou chráněny pouze proti pronikání stříkající vody, například při mytí rukou, sprchování nebo dešti. Nepoužívej je při plavání nebo jiných vodních aktivitách, protože kód IP nezohledňuje tlak vody.
Po delším nošení je očisti mírně navlhčeným hadříkem.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
FAQs
Jak mi chytré hodinky mohou pomoci dosáhnout mých fitness cílů?
Tímto způsobem budete mít vždy všechny své fitness data na první pohled: Stanovte si individuální tréninkové cíle, např. vzdálenost, kalorie nebo denní kroky, abyste se den za dnem zlepšovali kondici. Funkce jako zobrazení zón srdečního tepu, nastavitelný alarm při překročení nebo podřezání nastavených limitů tepové frekvence, nebo medaile za dosažení stanovených cílů vám také pomohou. Pokud si přejete, budete dostávat upozornění o své kondici a zdraví a také týdenní zdravotní zprávu z aplikace Hama Fit Move.
Jak přesné jsou naměřené hodnoty chytrých hodinek nebo fitness náramku?
Funkce měření pulsu, krevního tlaku, srdeční frekvence nebo kyslíku slouží k orientaci a sledování vašeho zdraví a aktivity. Jsou vhodné pouze pro obecné wellness a fitness. Výsledky nejsou určeny k detekci, diagnostice (např. srdečních arytmií) ani k léčbě jakéhokoli onemocnění či stavu. Pro podrobná vyšetření a diagnózy se prosím obraťte na lékaře.
Které sporty chytré hodinky automaticky rozpoznávají?
Integrovaná detekce aktivity dokáže automaticky registrovat a zaznamenat následující aktivity: chůzi, běh, veslování, eliptický trenažér.
Is the smartwatch waterproof?
The smartwatch meets the IP68 protection standard according to IEC 60529:2013. It's protected against splash water like when washing hands, showering, or in the rain. The waterproofing of the smartwatch is not permanent and can decrease over time.
Can I wear the smartwatch while swimming and other water activities?
The smartwatch is waterproof according to IP68. However, the IP code does not take water pressure into account. Therefore, the smartwatch should not be worn while swimming, bathing, or diving.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi


