Chytré LED stropní světlo, Wi-Fi Matter, RGBW, hlas/aplikace
00176666
Proč nesvítit světlem ovládaným přímo ze stropu? S našimi WiFi stropními světly dostaneš kompletní balíček včetně lampy a životního doplňku. Díky tomu mohou hvězdy zářit v domě přesně podle tvých představ – přes aplikaci nebo hlasové ovládání Alexa.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Chytrý dům bez brány
Naše stropní světlo v chytré domácnosti funguje bez brány (hubu): nepotřebujete další zařízení a ušetříte další náklady, protože lampa zajišťuje přímé Wi-Fi připojení k routeru
Snadné ovládání přes aplikaci odkudkoli
Ať už jde o pohovku nebo plážové lehátko: S aplikací Hama Home můžete ovládat Wi-Fi lampu odkudkoli a mít kontrolu nad stropní lampou za všech okolností
Pohodlné hlasové ovládání
Ať už Amazon Alexa nebo Google Assistant: Pohodlně ovládat širokou škálu světelných atmosfér hlasovým ovládáním přes LED stropní světlo
Výběr 16 milionů barev
Chytrý barevný nával: Vyberte si ze 16 milionů barev podle vaší nálady nebo příležitosti – například zářivě oranžová na začátek dne nebo barevná změna pro oslavu
Nastavení barevné teploty 2700K – 6500K
Od útulného po aktivní: Vyberte přesně takovou barevnou teplotu, která odpovídá vašim aktivitám, např. teplá bílá pro uvolněný večer nebo denní světlo pro vaření
Lze je podle potřeby rozšířit o další chytré domácí produkty
Krok za krokem k chytré domácnosti: S aplikací Hama Home můžete rozšířit a propojit svůj chytrý domov s libovolným množstvím produktů Hama, například přepínat chytré LED lampy a světla pomocí pohybových senzorů
Standard chytré domácnosti Matter
To nevadí: Se standardem Matter pro chytrou domácnost můžete Wi-Fi lampu integrovat do jakékoli aplikace kompatibilní s Matter bez ohledu na výrobce, např. Alexa, Apple Home, Google Home nebo Home Assistant – ovládat chytrá zařízení v domácnosti ještě pohodlněji
Splash protection according to IP54
Ideally suited for rooms such as bathrooms or kitchens where water splashes or steam can occur: with protection class IP54, the wall light is protected against splashing water from all directions
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Ovládací aplikace | Hama Home |
| Doporučené použití | Home Assistant |
| Vhodné pro bodové osvětlení | Ne - úhel vyzařování mezi 120° a 360° |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. radiofrekvenční vysílaný výkon | 0.5 W |
| Provozní napětí (AC) | 230 V |
| Energetická třída (A až G) | E |
| Spotřeba energie v zapnutém stavu | 14 kWh/1000h |
| Barevná konzistence | 6 ≤ |
| Barevně nastavitelný světelný zdroj | Ano |
| Blikání pro LED a OLED MLS | 1 < |
| Frekvence | 2.4 Hz |
| Frekvenční pásmo | 2,4 |
| Koeficient životnosti (pro LED a OLED) | 0.9000 |
| Spotřeba energie | 13.7 W |
| Spotřeba ve standby režimu (s připojením k síti): | 0.5 W |
| Standby power (Psb): | 0.5 W |
| Světelný zdroj s vysokou svítivostí | Ne |
| Výměna světelného zdroje | Pevně vstavěný |
| Koeficient zachování světelného toku (LED/OLED) | 0.96 % |
| Světelný tok (360°) | 1900 lm |
| Nejvyšší intenzita | 1900 cd |
| Stroboskopický efekt pro LED a OLED MLS | 0.4000 |
| Připojený světelný zdroj (CLS) | Ano |
| Faktor posunu (min.) | 0.7000 |
| Použitá světelná technologie | LED |
| Hodnota indexu vykreslování barev R9 | 1.0000 |
| Napájení | |
|---|---|
| Proud | 14 mA |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barevný index CRI (min.) | 80.0000 |
| Barva světla | Více barev Teplá bílá až denní světlo |
| Barva | Vícebarevný |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 290 mm |
| Rozměr - šířka | 220 mm |
| Rozměr - hloubka | 50 mm |
| Rozměr - výška | 220 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Stropní svítidlo |
| Pro stmívače | Ano |
| Stmívání | Aplikace |
| IP třída ochrany | IP54 (ochrana proti prachu a stříkající vodě) |
| Hlasový asistent | Google Home Amazon Alexa (AVS) Apple Siri |
| Bezpečnost | |
|---|---|
| Doporučení pro recyklaci | Sběrné středisko nebo sběrné místo |
Více informací o produktu
- Chytré ovládání světla s WLAN stropním světlem: snadno vytvářej osvětlení, efektové osvětlení nebo speciální světelné atmosféry pomocí aplikace nebo hlasového ovládání, např. stmívej nebo měň barevnou teplotu
- Jednoduchá instalace na tvé vlastní WiFi síti: protože není potřeba žádný hub, můžeš svá zařízení nastavit během pár minut
- Vysoká kompatibilita: nový standard Matter propojuje tuto chytrou lampu se všemi kompatibilními systémy chytré domácnosti
- Vytvářej různé světelné scénáře pomocí aplikace: např. plynulé stmívání s teplou bílou barvou pro útulnou atmosféru nebo nastavení denního světla pro vaření či práci
- Teplota barvy: 2700K teplá bílá - 6500K denní světlo
- Díky zařazeným zařízením do tvé WLAN můžeš vytvářet skupiny nebo scény, např. chytré LED stropní světlo můžeš propojit s pohybovým čidlem
- IP54: chrání proti prachu a stříkající vodě – ideální do vlhkých prostor jako jsou koupelny, kuchyně nebo sklepy
- To znamená, že můžeš šetřit energii cíleným ovládáním osvětlení – prakticky i na cestách, pokud jsi zapomněl vypnout světlo. Vždy máš přehled o aktuálním stavu díky aplikaci nebo push notifikaci
- Tvoje data jsou uložena výhradně na německých serverech
Obsah dodávky
- 1 chytré LED stropní světlo
- Montážní materiál
- 1 rychlý průvodce
- 1 bezpečnostní pokyny
Systémové požadavky
- Operační systém: Android 8.1/iOS 16.1 nebo novější
Informace pro spotřebitele
Instalaci musí provést kvalifikovaný elektrikář.
V závislosti na použitém systému kompatibilním s Matter může být pro provoz potřeba další hub.
Aplikace Hama Home umožňuje přímé nastavení a používání bez dalšího zařízení.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
FAQs
Is it possible to control my Hama smart home products using a voice assistant?
Yes, that is possible. Control is via voice assistants such as Google Assistant and Siri. AI assistants are not currently supported.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
