Čisticí kartáček na jehly gramofonových desek
00181420
Aby gramofon nezanechával na LP žádné nepříjemné stopy, je třeba se o něj vždy dobře starat. Jehlu bys měl zvlášť udržovat bez prachu a vláken, aby na desce nevznikaly škrábance a aby plný zvuk mohl dorazit až k tvým uším.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Karbon |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Médium | LP |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Stříbrná Černá |
| Barva | Stříbrná Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 0 mm |
| Rozměr - hloubka | 0 mm |
| Rozměr - výška | 0 mm |
Více informací o produktu
- Pro efektivní a jemné čištění hrotů gramofonů
- včetně 20 ml čisticí kapaliny
Obsah dodávky
- 1 čisticí kartáček
- 20 ml čisticí kapaliny
Údaje o nebezpečných látkách
Nebezpečí
Upozornění na nebezpečí:
- H226 - Hořlavá kapalina a páry
- H319 - Způsobuje vážné podráždění očí
- H336 - Může způsobit ospalost nebo závratě
Bezpečnostní pokyny:
- P101 - Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku
- P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí
- P103 - Před použitím si přečtěte údaje na štítku
- P261 - Zamezte vdechování prachu/dýmu/plynu/mlhy/ par/aerosolů
- P271 - Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách
- P305+P351+P338 - IF IN EYES: Rinse cautiously with water for several minutes. Remove contact lenses if present and easy to do. Continue rinsing
- P501a - Dispose of contents/container in accordance with local/regional/national/international regulations
Kód UFI: 3NM2-H073-X00N-W2M5
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi