Čtečka karet USB 3.0, SD/micro SD, antracitová
00124194
Čtečka karet USB-3.0 pro čtení a zápis SD a micro-SD paměťových karet
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Antracitová |
| Barva | Šedá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 15 g |
| Rozměr - šířka | 72 mm |
| Rozměr - hloubka | 10 mm |
| Rozměr - výška | 28.5 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Externí čtečka karet |
| Paměťová karta 1 | micro SDXC micro-SDHC SDHC paměťová karta SDXC paměťová karta microSD SD karta |
Více informací o produktu
- Čtečka karet USB-3.0 pro čtení a zápis SD a micro-SD paměťových karet
- LED indikátor funkce poskytuje informace o stavu připojení
- Podporuje USB 3.0 (5 Gbit/s), USB 2.0 (480 Mbit/s) a USB 1.1 (12 Mbit/s)
- Řešení se 2 sloty s přímým USB připojením (není potřeba USB kabel)
- Ideální pro mobilní použití
Paměťové karty:
- SD/SDHC/SDXC
- MicroSD/microSDHC/microSDXC
Obsah dodávky
- 1 čtečka karet USB 3.0
- 1 návod k použití
Systémové požadavky
- Operační systém: Windows 10/8/7/XP a MAC OS 9.x nebo novější
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi