Čtečka karet USB 3.0 SD/microSD, stříbrná
00123900
Čtečka karet USB 3.0 pro čtení a zápis na paměťové karty SD a microSD
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Kovové pouzdro
Vysoce kvalitní a robustní kovové pouzdro
Kompatibilní s UHS-I
Umožňuje rychlý přenos dat mezi kartou a PC ve spojení s kartou SD/microSD s podporou UHS-I
Kopírování z jedné karty na druhou
Umožňuje přímou výměnu dat z jedné paměťové karty na druhou
LED indikátor funkce
LED indikátor funkce poskytuje informace o stavu připojení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 45 g |
| Rozměr - šířka | 68.1 mm |
| Rozměr - hloubka | 22.7 mm |
| Rozměr - výška | 12 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Externí čtečka karet |
| Paměťová karta 1 | micro SDXC micro-SDHC SDHC paměťová karta SDXC paměťová karta microSD MultiMediaCard SD karta |
Více informací o produktu
- Čtečka karet USB 3.0 pro čtení a zápis na paměťové karty SD a microSD
- Podporuje USB 3.0 SuperSpeed 5 Gbps
- Zpětně kompatibilní s USB 2.0 (480 Mbit/s) a USB 1.1 (12 Mbit/s)
Paměťové karty:
- SD/SDHC/SDXC
- microSD/microSDHC/microSDXC
Obsah dodávky
- 1 čtečka karet USB 3.0
- Návod k použití
Systémové požadavky
- Operační systém: Windows 11/10/8/7/Vista/XP nebo Mac OS 9.x a novější
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
FAQs
Může čtečka karet také číst SIM karty pro mobilní telefony?
Žádný z našich čteček karet nedokáže číst SIM karty pro mobilní telefony/chytré telefony.
Existuje nějaký limit, kolik GB může čtečka SD karty přečíst?
Standardní SD karta má maximální kapacitu 2 GB, SDHC karta (HC = vysoká kapacita) má kapacitu více než 2 GB a maximálně 32 GB, SDXC karta (XC = extrémní kapacita) má kapacitu více než 32 GB až maximálně 2048 GB. Čtečky karet proto musí být kompatibilní se SDHC nebo SDXC, aby mohly číst SD karty s kapacitou vyšší než 2 GB.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi