DAB/DAB+ pokojová anténa, aktivní
00121652
Tato vnitřní anténa zajišťuje neomezený celosvětový příjem rádia. Ať už samba nebo bujará dechovka – DAB a DAB+ to umožňují.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Síťový vypínač
Samostatný vypínač na síťovém kabelu pro úsporu energie
Napájení
Další zdroj napájení pro napájení
Zesílení: 30dB
Zesílení signálu o 30 dcB
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Pokojová anténa |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenční rozsah | 1452 - 1492 MHz 174 - 240 MHz |
| Napájení | |
|---|---|
| Napájení | Externí napájecí zdroj |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Délka koax. kabelu | 1.5 m |
| Rozměr - délka | 6 cm |
| Rozměr - šířka | 6 cm |
| Rozměr - výška | 31 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Max. zesílení | 30 dB |
| Montáž | Samostatně stojící |
Více informací o produktu
- Pro příjem digitálního rádia (DAB, DAB+)
- moderní, kompaktní a vysoce kvalitní designová pokojová anténa
- s funkcí FM
- pro pásmo III a L
- včetně 1,4 m kabelu s F-konektorem
- napájení 220-240V/50Hz
- frekvenční rozsah: 87,5-108 MHz (FM), 174-240 MHz (pásmo III), 1452-1492 MHz (pásmo L)
- zesílení: 30 dB (pásmo III), 15 dB (pásmo L)
Obsah dodávky
- 1 vnitřní anténa DAB/DAB+
- 1 napájecí zdroj
- 1 koaxiální kabel
- 1 adaptér DAB/FM
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Produkt je určen pouze pro použití v interiéru.
- Používej produkt výhradně k účelu, ke kterému je určen.
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchých prostorách.
- Děti by měly být pod dohledem, aby si s produktem nehrály.
- Nepoužívej produkt v prostorách, kde nejsou povolena elektronická zařízení.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
- Tento produkt nepatří, stejně jako všechny elektrické výrobky, do rukou dětí!
- Nepoužívej produkt mimo jeho výkonové limity uvedené v technických datech.
- Nepoužívej produkt v prostředí s vlhkostí a vyhýbej se postříkání vodou.
- Všechny kabely polož tak, aby nepředstavovaly riziko zakopnutí.
- Kabel nesmí být ohýbán ani mačkán.
- Neupusť produkt a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místních platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškeré nároky na záruku.
Nebezpečí elektrického šoku
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Nepoužívej produkt, pokud je poškozený AC adaptér, napájecí kabel nebo síťový kabel.
- Nepokoušej se produkt sám opravovat nebo servisovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi