Dálkový ovladač pro Hisense TV, IR, učící se, 4 tlačítka pro aplikace
00221067
Univerzální infračervený náhradní dálkový ovladač pro televizory Hisense s funkcemi originálního ovladače
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Rychlý přístup díky tlačítkům pro streamování
Nejrychlejší cesta k vašemu oblíbenému seriálu: tlačítka aplikace pro přímý a rychlý přístup k vašim streamovacím službám, od Netflixu přes Amazon Prime Video až po Disney+
Funkce učení
Adaptivní dálkové ovládání: S učebním režimem můžete snadno přenést funkce původního dálkového ovladače na univerzální ovladač, takže vše, co je pro vás důležité, je zachováno
Rychlý přístup díky chytrému ovládání
Chytré tlačítko pro rychlý přístup: 1 tlačítko pro streamování pro výběr menu aplikace, abyste se mohli rychleji dostat ke streamovacím službám a rychleji
Zjednodušený režim
Funkce v režimu snadného režimu: Rozsah funkcí dálkového ovladače lze omezit, aby nedošlo k náhodné změně nastavení televize, což je ideální například v hotelech nebo pro seniory
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | TV |
| Vhodné pro | Hisense |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Recyklovaný plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenční rozsah | Bez specifikace |
| Dosah | 10 m |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 2 |
| Typ baterie | AAA (Micro) |
| Napájení | Baterie |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost bez Akumulátoru/baterie | 70 g |
| Rozměr - délka | 4.2 cm |
| Rozměr - šířka | 21.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 1.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet náhrad | 1 |
| Počet tlačítek | 45 |
Více informací o produktu
- Univerzální infračervený náhradní dálkový ovladač pro televizory Hisense s funkcemi originálního ovladače
- ihned připravená k použití: náhradní dálkový ovladač s přednastaveným kódem pro většinu televizorů Hisense
- kódy pro méně běžné modely jsou nastavitelné
- speciální tlačítka specifická pro výrobce
- ergonomická hlavní tlačítka pro snadné ovládání hlasitosti a výběru programů
- 4 tlačítka pro aplikace pro přímý přístup k Netflixu, Amazon Prime Video, YouTube a Disney+
- paměť funkcí: trvale ukládá všechny funkce naučených tlačítek univerzálního dálkového ovladače během výměny baterií
- s velkým dosahem 10 metrů můžeš pohodlně ovládat televizi i ve velkých obytných prostorách
- funkční LED ukazuje, zda dálkový ovladač vysílá signál
- úsporná funkce: univerzální dálkový ovladač se automaticky vypne, pokud je tlačítko stisknuté déle než 15 sekund – prodlužuje životnost baterií, pokud je ovladač například zaseknutý mezi polštáři na pohovce a tlačítko je trvale stisknuté
Obsah dodávky
- 1 náhradní dálkový ovladač pro Hisense
- 2 AAA mikro baterie
- 1 návod k použití s přehledem kódů
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi