DCF rádiem řízené nástěnné hodiny "Menorca", analogové, Ø 25 cm, bílé
00222241
Radiem řízené hodiny s analogovým zobrazením času
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
DCF rádiem řízené hodinky
DCF rádiem řízené hodiny s automatickým nastavením času na nejvíce přesné hodiny na světě
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál krytu | Sklo |
| Materiál pláště | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | AA (Mignon) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Design/motiv | Čísla |
| Barva ciferníku | Bílá |
| Barva krytu | Bílá |
| Ukazatel sekund | Sekundová ručička |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 25 cm |
| Hmotnost | 405 g |
| Rozměr - šířka | 25 cm |
| Rozměr - hloubka | 4 cm |
| Rozměr - výška | 25 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Nástěnné hodiny |
| Provozový režim | Bezdrátový |
| Displej | Analogový |
Více informací o produktu
- Radiem řízené hodiny s analogovým zobrazením času
- Moderní dekorativní prvek do domácnosti
- Bílé ciferník s arabskými číslicemi
- ručičky hodin, minut a sekund
Obsah dodávky
- 1 nástěnné rádio hodiny „Menorca“ s DCF signálem
- 1 baterie AA Mignon
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi