Dětské nástěnné hodiny "Easy Learning", průměr 30 cm, tichý chod
00186395
hodiny quartz s analogovým zobrazením času ve veselém dětském designu
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Pohyb s nízkou šumovou vrstvou
Pohyb s nízkým šumem díky plazejícímu se použitému pohybu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál krytu | Sklo |
| Materiál pláště | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | AA (Mignon) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barva ciferníku | Vícebarevný |
| Barva krytu | Bílá |
| Ukazatel sekund | Sekundová ručička |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 30 cm |
| Hmotnost | 595 g |
| Rozměr - šířka | 30 cm |
| Rozměr - hloubka | 4 cm |
| Rozměr - výška | 30 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Nástěnné hodiny |
| Doplňkové vlastnosti | Tiché, nehlučné |
| Provozový režim | Manuální |
| Displej | Analogový |
Více informací o produktu
- hodiny quartz s analogovým zobrazením času ve veselém dětském designu
- Pomáhá dětem naučit se určovat čas
- Velký ciferník s arabskými číslicemi
- Ukazatele hodin, minut a sekund
- Ideální do dětských pokojů
Obsah dodávky
- 1 dětské nástěnné hodiny "Easy Learning"
- 1 baterie (AA Mignon)
- 1 návod k obsluze
Informace pro spotřebitele
Díky plíživé vteřinové ručičce není slyšet žádné tikání, hodinový strojek je možné slyšet díky tichému bzučení.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, neziskové domácí použití.
- Používej produkt výhradně k účelu, ke kterému je určený.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Nepokoušej se produkt sám udržovat nebo opravovat. Veškeré údržbové práce přenech odbornému personálu.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho jen v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou elektronické produkty povoleny.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškerá práva záruky.
- Udržuj děti daleko od obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
Varování - baterie
- Vždy dbej na správnou polaritu (označení + a -) baterií a vlož je podle toho. Nedodržení může způsobit únik nebo výbuch baterií.
- Používej pouze akumulátory (nebo baterie) odpovídající uvedenému typu.
- Před vložením baterií očisti kontakty baterií i protikontakty.
- Nedovol dětem měnit baterie bez dozoru.
- Nemíchej staré a nové baterie ani baterie různých typů nebo výrobců.
- Vyjmi baterie z produktů, které delší dobu nepoužíváš (pokud nejsou připraveny pro nouzové použití).
- Nepřipojuj baterie na zkrat.
- Nabíjej baterie pouze pokud jsou určeny k nabíjení.
- Nevhazuj baterie do ohně.
- Uchovávej baterie mimo dosah dětí.
- Nikdy baterie neotvírej, nepoškozuj, nepolykaj a nenechávej je uniknout do životního prostředí. Mohou obsahovat toxické a ekologicky škodlivé těžké kovy.
- Ihned vyjmi a zlikviduj vybitá baterie z produktu.
- Vyhni se skladování, nabíjení a používání při extrémních teplotách a velmi nízkém tlaku vzduchu (např. ve velkých výškách).
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi