Digitální budík "Ibiza", vícebarevný displej, s USB nabíjecí funkcí, žlutý
00222210
Budík s digitálním zobrazením času, data a času buzení
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Funkce nabíjení přes USB
USB port s 1 A zdrojem napájení pro nabíjení mobilních zařízení
Zobrazení s extra velkým časem
Díky extra velkému časovému displeji na první pohled poznáte, kolik je hodin
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Upravte hlasitost
Nastavení hlasitosti podle individuálních potřeb: možné tři různé úrovně – ticho, normální, hlasitě
Vícebarevný displej
Nastavit barvy zobrazení jednotlivě: vybírat z různých barev písma nebo barevných přechodů podle nálady nebo preferencí
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál pláště | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 3 |
| Typ baterie | AAA (Micro) |
| Napájení | Baterie Kabel |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Zobrazení data | Den, měsíc |
| Barevný odstín | Žlutá |
| Barva | Žlutá |
| Indikátor změny | 12/24h |
| Barva | Vícebarevný Žlutá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 154 g |
| Rozměr - šířka | 15 cm |
| Rozměr - hloubka | 3.5 cm |
| Rozměr - výška | 7.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časů buzení | 1 |
| Provozový režim | Manuální |
| Displej | Digitální |
| Další funkce | Funkce dřímání USB-A zásuvka pro nabíjení |
Více informací o produktu
- Budík s digitálním zobrazením času, data a času buzení
- s funkcí odložení budíku
- Displej se 4 úrovněmi jasu: vysoký, střední, nízký, vypnuto (při provozu na USB)
- Vícebarevný displej se 4 různými jednobarevnými odstíny (bílá, modrá, zelená, červená) a 3 různými barevnými přechody
- nastavitelná hlasitost (tichá, normální, hlasitá)
Hodiny / kalendář / budík:
- přepínání času mezi 12- a 24hodinovým formátem
- zobrazení data (den/měsíc/rok)
- programovatelný jeden čas budíku
- funkce odložení budíku
Obsah dodávky
- 1 budík "Ibiza"
- 1 USB kabel
- 1 USB adaptér
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Používej produkt výhradně k účelu, ke kterému je určen.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunci.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Nepřekračuj výkonové limity uvedené v technických údajích produktu.
- Nepoužívej produkt v prostorách, kde jsou elektronická zařízení zakázána.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
- Nepokládej produkt v blízkosti rušivých polí, kovových rámů, počítačů, televizorů apod. Elektronická zařízení i okenní rámy mohou negativně ovlivnit funkci produktu.
- Neházej s produktem a nevystavuj ho silným otřesům.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tímto ztrácíš veškerá nárok na záruku.
- Drž děti rozhodně dál od obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místních předpisů o likvidaci odpadu.
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
- Produkt je určen pouze pro použití uvnitř budov.
- Veškeré kabely polož tak, aby nepředstavovaly riziko zakopnutí.
- Kabely neohýbej a neškrt je.
- Kabel při odpojování táhni vždy za zástrčku, nikdy za kabel.
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
- Používej produkt výhradně k účelu, ke kterému je určen.
Nebezpečí elektrického šoku
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Nepoužívej produkt, pokud je poškozený AC adaptér, napájecí kabel nebo síťový kabel.
- Nepokoušej se produkt sám opravovat nebo servisovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
Varování - baterie
- Vždy dbej na správnou polaritu (+ a -) baterií a vkládej je správně. Nesprávné vložení může způsobit únik nebo výbuch baterií.
- Používej pouze akumulátory (nebo baterie) odpovídající uvedenému typu.
- Před vložením baterií vyčisti kontakty baterií i kontakty v zařízení.
- Nedovol dětem měnit baterie bez dozoru.
- Nemíchej staré a nové baterie ani baterie různých typů nebo výrobců.
- Vyjmi baterie z výrobků, které delší dobu nepoužíváš (pokud nejsou určeny pro nouzové použití).
- Nezkratkuj baterie.
- Nenabíjej baterie.
- Nevhazuj baterie do ohně.
- Uchovávej baterie mimo dosah dětí.
- Nikdy baterie neotvírej, nepoškozuj, nepolykaj a nenechávej je uniknout do životního prostředí. Mohou obsahovat toxické a ekologicky škodlivé těžké kovy.
- Vyjmi a zlikviduj vybitý baterie okamžitě z produktu.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání baterií při extrémních teplotách a velmi nízkém tlaku vzduchu (například ve velkých nadmořských výškách).
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
