Digitální budík "Kos", LCD, bílý
00222205
Kompaktní, praktický, spolehlivý: Budík s funkcí opakovaného buzení a teploměrem je ideální doma, ale také jako cestovní budík na cesty. A díky zobrazení data budeš vždy v obraze, i na dovolené nebo služebních cestách.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Upozornění na rychlost
Alarm rychlosti probouzí ospalce zvýšením rychlosti tónu budíku
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Dotykový senzor
Dotykový senzor pro pohodlnou aktivaci funkce odložení spánku
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál pláště | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | CR2032 |
| Napájení | Baterie |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Zobrazení data | Den, měsíc |
| Barevný odstín | Bílá |
| Indikátor změny | 12/24h |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 44 g |
| Rozměr - šířka | 7 cm |
| Rozměr - hloubka | 1.3 cm |
| Rozměr - výška | 5.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časů buzení | 1 |
| Provozový režim | Manuální |
| Displej | Digitální |
| Možnost nastavení | Časové pásmo |
| Teplota vzduchu - rozsah měření | -5°C až 50°C |
| Další funkce | Funkce dřímání Teploměr (0°C až +50°C) (32°F až 122°F) |
Více informací o produktu
- Kompaktní budík s digitálním zobrazením času, data a teploty
- přehledný displej s velkým zobrazením času
- symbol upozorňuje na nízký stav baterie
- kompaktní velikost, ideální jako cestovní budík
Hodiny / kalendář / budík:
- možnost přepínání mezi 12hodinovým a 24hodinovým formátem
- zobrazení data (den/měsíc)
- možnost nastavení jednoho budíku
- funkce opakovaného buzení: pozastaví budík na 5 minut
Teploměr:
- zobrazení vnitřní teploty s možností přepnutí mezi stupni Celsia a Fahrenheita
Obsah dodávky
- 1 budík "Kos"
- 1 baterie CR2032
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Nepoužívej produkt mimo výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Okamžitě zlikviduj obalový materiál podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Neprováděj žádné úpravy produktu. Tím ztrácíš veškeré nároky na záruku.
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním záření.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou povoleny elektronické přístroje.
- Drž děti rozhodně dál od obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho dál, pokud je poškozený.
- Nepokoušej se produkt sám servisovat nebo opravovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
Varování – baterie / knoflíkové články
- Vždy dodržuj správnou polaritu baterií (označení + a -) a vkládej je správně. Při nedodržení hrozí riziko úniku nebo výbuchu baterií.
- Používej pouze baterie odpovídající uvedenému typu. Uchovej si pokyny pro správný výběr baterií uvedené v návodu k zařízení pro pozdější nahlédnutí.
- Před vložením baterií vyčisti kontakty baterií i protikontakty.
- Nedovol dětem měnit baterie bez dozoru.
- Vyměňuj všechny baterie v sadě současně.
- Nemíchej staré a nové baterie ani baterie různých typů nebo výrobců.
- Vyjmi baterie z výrobků, které delší dobu nepoužíváš (pokud nejsou určeny pro nouzové použití).
- Neukracuj baterie. · Nenabíjej baterie.
- Nevhazuj baterie do ohně a nezahřívej je.
- Nikdy neotvírej, nepoškozuj, nepolykaj baterie ani je nenechávej uniknout do životního prostředí. Mohou obsahovat toxické a ekologicky škodlivé těžké kovy.
- Spotřebované baterie ihned vyjmi z výrobku a zlikviduj.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání baterií při extrémních teplotách a velmi nízkém tlaku vzduchu (například ve velkých nadmořských výškách).
- Dávej pozor, aby baterie s poškozeným obalem nepřišly do styku s vodou.
- Uchovávej baterie mimo dosah dětí.
- Neber baterie nebo knoflíkové články do úst, hrozí popálení nebezpečnými látkami.
- Pokud přihrádka na baterie správně nezavírá, nepoužívej produkt dál a drž ho mimo dosah dětí.
- Tento produkt obsahuje knoflíkové články. Pokud je knoflíkový článek spolknut, mohou se během pouhých 2 hodin objevit vážné vnitřní popáleniny a může dojít až k úmrtí.
- Pokud máš podezření, že knoflíkové články byly spolknuty nebo jsou v nějaké části těla, okamžitě vyhledej lékařskou pomoc.
- Drž nové i použité knoflíkové články mimo dosah dětí.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi