Digitální budík "Samos", LCD, černý
00222204
Budík s digitálním zobrazením času, data, dne v týdnu a teploty
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Programovatelná funkce narození
Ulož si narozeniny a probudí tě serenáda k narozeninám
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál pláště | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 2 |
| Typ baterie | AAA (Micro) |
| Napájení | Baterie |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Zobrazení data | Den, měsíc, den v týdnu |
| Barevný odstín | Černá |
| Podsvícení (barva) | Bílá |
| Indikátor změny | 12/24h |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 119 g |
| Rozměr - šířka | 15 cm |
| Rozměr - hloubka | 5 cm |
| Rozměr - výška | 6.3 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časů buzení | 1 |
| Provozový režim | Manuální |
| Displej | Digitální |
| Možnost nastavení | Časové pásmo |
| Další funkce | Funkce dřímání Teploměr Weckton - Vielfalt Připomínka narozenin |
Více informací o produktu
- Budík s digitálním zobrazením času, data, dne v týdnu a teploty
- přehledný displej s velkým zobrazením času
- bílé podsvícení pro optimální čitelnost ve tmě
Hodiny/Kalendář/Budík:
- přepínání času mezi 12/24hod formátem
- zobrazení data (den/měsíc/den v týdnu)
- zobrazení dne v týdnu (GB)
- nastavitelný jeden čas budíku
- pro nastavený čas budíku je k dispozici 9 zvuků (7 melodií, 2 pípání)
- při aktivované funkci odložení lze pomocí tlačítka Snooze na vrchu budík pozastavit až 3x na cca 3 minuty
- odpočítávací funkce, např. pro krátký odpočinek nebo polední spánek
Teploměr:
- pro ideální klima při spánku: zobrazení teploty v místnosti
- přepínání mezi stupni Celsia a Fahrenheita
Obsah dodávky
- 1 digitální budík "Samos"
- 2 baterie AAA
- 1 návod k obsluze
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nepodnikatelské domácí použití.
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou povoleny elektronické přístroje.
- Nepolohuj produkt v blízkosti rušivých polí, kovových rámů, počítačů a televizorů apod. Elektronická zařízení i okenní rámy negativně ovlivňují funkci produktu.
- Nenechávej produkt upadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Nepokoušej se o údržbu nebo opravu produktu sám. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztratíš veškerá práva z reklamace.
- Drž děti rozhodně dál od obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místně platných předpisů o odpadech.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunci.
- Nepoužívej produkt mimo výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické přístroje, nepatří do rukou dětí!
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
- Produkt používej výhradně k účelu, pro který je určený.
Varování - baterie
- Vždy dbej na správnou polaritu (označení + a -) baterií a vlož je správně. Nesprávné vložení může způsobit únik nebo výbuch baterií.
- Používej pouze akumulátory (nebo baterie) odpovídající uvedenému typu.
- Před vložením baterií očisti kontakty baterií i protikontakty.
- Nedovol dětem měnit baterie bez dozoru.
- Nemíchej staré a nové baterie ani baterie různých typů či výrobců.
- Vyjmi baterie z výrobků, které delší dobu nepoužíváš (pokud nejsou připraveny pro nouzové použití).
- Neukracuj baterie.
- Nenech baterie nabíjet.
- Nevhazuj baterie do ohně.
- Uchovávej baterie mimo dosah dětí.
- Nikdy baterie neotvírej, nepoškozuj, nepolykaj a nenechávej je uniknout do životního prostředí. Mohou obsahovat toxické a ekologicky škodlivé těžké kovy.
- Vyjmi a zlikviduj použité baterie z produktu ihned.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání baterií při extrémních teplotách a velmi nízkém tlaku vzduchu (například ve velkých nadmořských výškách).
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi