Digitální hodiny "Ischia", DCF, stolní hodiny, zobrazení teploty, čer.
00222214
Radiobudík s digitálním zobrazením času, kalendářem a teplotou v interiéru
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
DCF rádiem řízené hodinky
DCF rádiem řízené hodiny s automatickým nastavením času na nejvíce přesné hodiny na světě
Fáze měsíce
Zobrazení fází měsíce pro příslušný den – od novoluní po slábnoucí
Rozkládací stojan
Lze je také použít jako stolní hodiny díky rozkládacímu stojanu
Nastavení časových pásem
Časové pásmo lze nastavit ručně, pokud se čas DCF liší od časového pásma
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Teploměr
Zobrazení vnitřní teploty
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál krytu | Plast |
| Materiál pláště | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | AA (Mignon) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Design/motiv | Čísla |
| Barva krytu | Stříbrná Černá |
| Ukazatel sekund | Display |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 24.5 cm |
| Hmotnost | 409 g |
| Rozměr - šířka | 24.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 1.5 cm |
| Rozměr - výška | 24.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Nástěnné hodiny Stolní hodiny |
| Doplňkové vlastnosti | Tiché, nehlučné Stojánek |
| Provozový režim | Bezdrátový |
| Displej | Digitální |
| Další funkce | Datum Hodiny řízené DCF signálem Zobrazení fáze měsíce Teploměr (+0°C až+50°C) Nastavení časového pásma |
Více informací o produktu
- Radiobudík s digitálním zobrazením času, kalendářem a teplotou v interiéru
- Displej zobrazuje hodiny, minuty a sekundy
- Možnost montáže na zeď
Funkce hodiny/kalendáře:
- Přepínání času mezi 12/24hodinovým formátem
- Zobrazení kalendáře (den, měsíc, den v týdnu)
- Zobrazení dne v týdnu (6 jazyků: angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština, nizozemština)
Teploměr:
- Měřicí rozsah uvnitř: 0 °C - 50 °C
Obsah dodávky
- 1 nástěnné rádio hodiny "Ischia" s DCF signálem
- 1 baterie AA Mignon
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nepodnikatelské domácí použití.
- Používej produkt výhradně k účelu, pro který je určený.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchých prostorách.
- Nepoužívej produkt mimo výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunci.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou elektronické přístroje povoleny.
- Nepokládej produkt poblíž rušivých polí, kovových rámů, počítačů, televizorů apod. Elektronická zařízení i okenní rámy negativně ovlivňují funkci produktu.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Nesnaž se produkt sám udržovat nebo opravovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
- Drž děti rozhodně dál od obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místních platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztratíš veškerá práva záruky.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do dětských rukou!
- Používej výrobek jen za mírných klimatických podmínek.
Varování – baterie
- Vždy dodržuj správnou polaritu (značení + a -) baterií a vlož je správně. Nedodržení může vést k úniku nebo výbuchu baterií.
- Používej pouze baterie odpovídající uvedenému typu. Poznamenej si pokyny k výběru správných baterií uvedené v návodu k zařízení pro pozdější použití.
- Před vložením baterií očisti kontakty baterií i proti-kontakty.
- Nedovol dětem bez dozoru měnit baterie.
- Vyměňuj všechny baterie v sadě současně.
- Nemíchej staré a nové baterie ani baterie různých typů nebo výrobců.
- Vyjmi baterie z výrobků, které delší dobu nepoužíváš (pokud nejsou připraveny pro nouzové použití).
- Nezkratovávej baterie.
- Nenabíjej baterie.
- Nevhazuj baterie do ohně a nezahřívej je.
- Nikdy neotvírej, nepoškozuj, nepolykaj a neznečišťuj životní prostředí bateriemi. Mohou obsahovat toxické a životní prostředí škodlivé těžké kovy.
- Vyjmi a zlikviduj použité baterie z výrobku okamžitě.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání při extrémních teplotách a velmi nízkém tlaku vzduchu (např. ve velkých nadmořských výškách).
- Dávej pozor, aby baterie s poškozeným obalem nepřišly do kontaktu s vodou.
- Uchovávej baterie mimo dosah dětí.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi