Digitální koupelnové hodiny "Kypr", přísavka, k postavení a zavěšení, bílé
00185893
Vždy měj také v koupelně přehled o čase: koupelnové hodiny s různými možnostmi umístění, odpočítávacím časovačem a zobrazením času, data, teploty a vlhkosti vzduchu
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Odolné proti stříkání podle IPX4
Odolná proti stříkání podle IPX4 pro ochranu před vlhkostí a nečistotami
Vlhkoměr
Zobrazení vlhkosti pro interiéry
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Připevnění přísavkou
Upevnění bez vrtání přísavkou pro hladké stěny, jako jsou dlaždice
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál krytu | Plast |
| Materiál pláště | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 2 |
| Typ baterie | AAA (Micro) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barva ciferníku | Šedá |
| Barva krytu | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 165 g |
| Rozměr - šířka | 11 cm |
| Rozměr - hloubka | 4.5 cm |
| Rozměr - výška | 11 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Nástěnné hodiny |
| Doplňkové vlastnosti | Tiché, nehlučné Odolné proti stříkání Přísavky Stojánek |
| Provozový režim | Manuální |
| Displej | Digitální |
| Další funkce | Datum Indikátor kapacity baterií (základna) Teploměr (+0°C až+50°C) Vlhkoměr (20% až 95%) Odpočítavání (Countdown) |
Více informací o produktu
- Vždy měj také v koupelně přehled o čase: koupelnové hodiny s různými možnostmi umístění, odpočítávacím časovačem a zobrazením času, data, teploty a vlhkosti vzduchu
- Možnost umístění na různých místech díky různým možnostem upevnění: přísavka, stojan, otvor pro zavěšení
- Monitoruj úroveň vlhkosti v koupelně, aby ses vyhnul plísním
- Zobrazení kapacity baterie: indikátor nízké baterie
Funkce hodin / kalendáře:
- Čas lze přepínat mezi 12 a 24 hodinovým formátem
- Zobrazení data (den/měsíc)
Odpočítávací časovač:
- Nastavitelný od 1 do 99 minut
- Snadné ovládání pomocí předních tlačítek
Teploměr:
- Zobrazení teploty místnosti od 0° do +50°C
- Možnost přepnutí mezi stupni Celsia a Fahrenheita
Vlhkoměr:
- Zobrazení vlhkosti prostředí od 20 do 95 %
Obsah dodávky
- 1 koupelnové hodiny "Kypr"
- 2 AAA mikro baterie
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou elektronické výrobky povoleny.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškeré nároky na záruku.
- Udržuj děti rozhodně mimo dosah obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Ihned zlikviduj obalový materiál podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Produkt je určen pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Produkt používej výhradně k určenému účelu.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Nepřekračuj provozní limity produktu uvedené v technických údajích.
- Neotvírej produkt a nepokračuj v jeho používání, pokud je poškozený.
- Nesnaž se produkt sám udržovat nebo opravovat. Veškeré údržbové práce přenech odbornému personálu.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
- Nevystavuj produkt jiné vlhkosti než té v koupelně.
- Nikdy nevystavuj produkt přímému kontaktu s vodou.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi