Digitální rádiobudík "Rhodos", LCD, černý
00185895
Přesný DCF rádiobudík s digitálním zobrazením času, budíku, data a teploty
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
DCF rádiem řízené hodinky
DCF rádiem řízené hodiny s automatickým nastavením času na nejvíce přesné hodiny na světě
Dvakrát vstávat
Programovatelné dva časy budíku, praktické, když se dva lidé vstávají v různých časech
Upozornění na rychlost
Alarm rychlosti probouzí ospalce zvýšením rychlosti tónu budíku
Snímač jasu
Snímač jasu, který lze vypínat a zapínat, se automaticky aktivuje ve tmě
Nastavení časových pásem
Časové pásmo lze nastavit ručně, pokud se čas DCF liší od časového pásma
DCF rádiový signál
Když není používán, lze DCF rádiový signál úplně vypnout
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál pláště | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 2 |
| Typ baterie | AA (Mignon) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Zobrazení data | Den, měsíc, den v týdnu |
| Podsvícení (barva) | Oranžová |
| Indikátor změny | 12/24h |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 164 g |
| Rozměr - šířka | 9 cm |
| Rozměr - hloubka | 2.5 cm |
| Rozměr - výška | 10 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časů buzení | 2 |
| Provozový režim | Bezdrátový |
| Displej | Digitální |
| Možnost nastavení | Časové pásmo |
| Další funkce | Funkce dřímání Hodiny řízené DCF signálem DCF signál (lze vypnout) Teploměr |
Více informací o produktu
- Přesný DCF rádiobudík s digitálním zobrazením času, budíku, data a teploty
- Jasný displej s velkým indikátorem času
- Oranžové podsvícení pro maximální čitelnost ve tmě: může být automaticky aktivováno přes senzor jasu nebo stiskem tlačítka
- Kompaktní velikost, ideální jako cestovní budík
- Symbol poskytuje informace o nízké kapacitě baterie
Čas / kalendář / funkce budíku:
- Čas lze přepínat mezi 12 a 24 hodinovým formátem
- Zobrazení data (den/měsíc/den v týdnu)
- Zobrazení dne v týdnu (7 jazyků: němčina, angličtina, italština, francouzština, španělština, dánština, nizozemština)
- Funkce odložení (Snooze) přes tlačítko na vrchu: pozastaví budík přibližně na 8 minut
Teploměr:
- Pro ideální teplotu ke spánku: zobrazuje vnitřní teplotu, přepínatelnou mezi stupni Celsia a Fahrenheita
Obsah dodávky
- 1 radiobudík "Rhodes"
- 2 baterie AA Mignon
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou povoleny elektronické produkty.
- Nepokládej produkt blízko rušivých polí, kovových rámů, počítačů a televizorů apod. Elektronická zařízení i okenní rámy negativně ovlivňují funkci produktu.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Nepokoušej se o údržbu nebo opravu produktu sám. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztratíš veškeré nároky na záruku.
- Drž děti rozhodně dál od obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Nepoužívej produkt mimo jeho technicky stanovené výkonové limity.
- Neotvírej produkt a nepokračuj v jeho používání, pokud je poškozený. Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
- Produkt používej výhradně k účelu, pro který je určen.
Varování - baterie
- Vždy dodržuj správnou polaritu (označení + a -) baterií a vkládej je podle ní. Nedodržení může způsobit únik nebo výbuch baterií.
- Používej pouze baterie odpovídající uvedenému typu. Ulož si pokyny pro správný výběr baterií uvedené v návodu k použití pro pozdější nahlédnutí.
- Před vložením baterií vyčisti kontakty baterií i protikontakty.
- Nedovol dětem měnit baterie bez dozoru.
- Vyměň všechny baterie v sadě najednou.
- Nemíchej staré a nové baterie, ani baterie různých typů nebo výrobců.
- Vyjmi baterie z výrobků, které delší dobu nepoužíváš (pokud nejsou připraveny pro nouzové použití).
- Nepřipojuj baterie na zkrat.
- Nenech baterie nabíjet.
- Nevhazuj baterie do ohně a neohřívej je.
- Nikdy baterie neotvírej, nepoškozuj, nepolykaj a nenechávej je uniknout do životního prostředí. Mohou obsahovat toxické a ekologicky škodlivé těžké kovy.
- Vyjmi a ihned zlikviduj vyčerpané baterie z výrobku.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání při extrémních teplotách a velmi nízkém tlaku vzduchu (např. ve velkých nadmořských výškách).
- Dávej pozor, aby baterie s poškozeným obalem nepřišly do styku s vodou.
- Uchovávej baterie mimo dosah dětí.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
