Digitální teploměr a vlhkoměr "Borneo" do interiéru, bílý
00185891
Digitální zobrazení teploty, vlhkosti vzduchu, času a vnitřního klimatu
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Index pohodlí pro vlhkost
Index pohodlí pro vlhkost s displejem "příliš suché - optimální - příliš vlhké" pro zdravé vnitřní klima
4 Symboly Předpověď počasí
Displej předpovědi počasí se 4 ikonami: slunečno, mírně zataženo, zataženo, deštivé
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | CR2032 |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 8 cm |
| Rozměr - hloubka | 1.2 cm |
| Rozměr - výška | 8 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | Digitální |
| Typ | Teploměr / Vlhkoměr |
| Provedení | Přesný teploměr |
| Provozový režim | Manuální |
| Displej | Digitální |
| Vlhkost vzduchu - rozsah měření | 20% až 95% |
| Messbereich | 0°C až +50°C |
| Teplota vzduchu - rozsah měření (venku) | 0°C až +50°C |
| Teplota vzduchu - rozsah měření (uvnitř) | 0°C až +50°C |
| Montáž | Postavení |
| Funkce hodin | Ano (s 12/24) |
| Další funkce | Komfortní displej Funkce dřímání Paměť pro hodnoty Predpověď počasí Budík |
Více informací o produktu
- Digitální zobrazení teploty, vlhkosti vzduchu, času a vnitřního klimatu
Teploměr:
- Zobrazení vnitřní teploty
- Možnost přepínání mezi stupni Celsia a Fahrenheita
- Paměť maximálních/minimálních hodnot teploty
Čas / kalendář / budík:
- Možnost přepínání času mezi 12 a 24hodinovým formátem
- Zobrazení data a dne v týdnu
- Zobrazení budíku
- Funkce odložení budíku (snooze)
Vlhkoměr:
- Zobrazení trendu vlhkosti okolí
- Určeno pro postavení, ideální pro sledování klimatu v místnostech jako jsou ložnice, dětské pokoje a obývací pokoje, ale také pro zimní zahrady a skleníky
Obsah dodávky
- 1 teploměr a vlhkoměr "Borneo"
- 1 baterie CR2032
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Předpověď počasí je venku přesnější. Uvnitř se může lišit, zejména v místnostech s klimatizací.
Předpověď počasí slouží pouze jako orientační a není zcela přesná. Pokud je jako vlhkost zobrazena "-", není zobrazena žádná předpověď počasí.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt mimo jeho výkonové limity uvedené v technických specifikacích.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Nepokoušej se produkt sám udržovat nebo opravovat. Veškeré servisní práce svěř odbornému personálu.
- Děti drž rozhodně dál od obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškerá nárok na záruku.
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho dál, pokud je poškozený.
Varování - Baterie
- Vždy dbej na správnou polaritu baterií (značení + a -) a vlož je správně. Jinak hrozí riziko úniku nebo výbuchu baterií.
- Používej výhradně baterie odpovídající uvedenému typu. Uchovej si pokyny pro správný výběr baterií uvedené v návodu k obsluze pro pozdější použití.
- Před vložením baterií vyčisti kontakty baterií i protikontakty.
- Nedovol dětem měnit baterie bez dozoru.
- Vyměňuj všechny baterie v sadě současně.
- Nemíchej staré a nové baterie ani baterie různých typů nebo výrobců.
- Vyjmi baterie z produktů, které delší dobu nepoužíváš (pokud nejsou určeny pro nouzové použití).
- Nezkratovávej baterie.
- Nenech baterie nabíjet.
- Nevhazuj baterie do ohně a nezahřívej je.
- Nikdy baterie neotvírej, nepoškozuj, nepolykaj a nenech je uniknout do životního prostředí. Mohou obsahovat toxické a škodlivé těžké kovy.
- Vyjmi a ihned zlikviduj vyčerpané baterie z produktu.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání baterií při extrémních teplotách a velmi nízkém tlaku vzduchu (např. ve velkých nadmořských výškách).
- Dávej pozor, aby baterie s poškozeným obalem nepřišly do styku s vodou.
- Uchovávej baterie mimo dosah dětí.
- Nejezte baterie ani knoflíkové články, hrozí riziko popálení nebezpečnými látkami.
- Pokud přihrádka na baterie nedrží bezpečně zavřená, nepoužívej produkt a drž ho mimo dosah dětí.
- Tento produkt obsahuje knoflíkové články. Pokud je knoflíkový článek spolknut, může během pouhých 2 hodin dojít k vážným vnitřním popáleninám a smrti.
- Pokud máš podezření, že byl knoflíkový článek spolknut nebo se nachází v nějaké části těla, okamžitě vyhledej lékařskou pomoc.
- Drž nové i použité knoflíkové články mimo dosah dětí.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
