Digitální teploměr a vlhkoměr "Paros" do interiéru, bílý
00185892
Digitální zobrazení teploty, vlhkosti vzduchu, času a vnitřního klimatu
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Index pohodlí pro vlhkost
Index pohodlí pro vlhkost s displejem "příliš suché - optimální - příliš vlhké" pro zdravé vnitřní klima
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 2 |
| Typ baterie | AAA (Micro) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 8.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 1.8 cm |
| Rozměr - výška | 9.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | Datum |
| Typ | Teploměr / Vlhkoměr |
| Provozový režim | Manuální |
| Displej | Digitální |
| Vlhkost vzduchu - rozsah měření | 20% až 95% |
| Messbereich | -10°C až +50°C |
| Teplota vzduchu - rozsah měření (uvnitř) | -10°C až +50°C |
| Přesnost měření | 1 % |
| Montáž | Postavení Zavěšení |
| Teplota vzduchu - rozlišení | 1 ° |
| Teplota vzduchu - přesnost měření (uvnitř/venku) | ±1 °C |
| Teplota vzduchu - rozsah měření | -10°C až +50°C |
| Funkce hodin | Ano (s 12/24) |
| Další funkce | Komfortní displej Hodiny Vlhkoměr |
Více informací o produktu
- Digitální zobrazení teploty, vlhkosti vzduchu, času a vnitřního klimatu
Teploměr:
- Zobrazení vnitřní teploty
- Možnost přepnutí mezi stupni Celsia a Fahrenheita
Čas / kalendář / budík:
- Možnost přepnutí času mezi 12 a 24 hodinovým formátem
- Datum
- Pro položení na povrch nebo zavěšení, ideální pro sledování klimatu v místnosti v ložnicích, dětských pokojích a obývacích pokojích, ale také pro zimní zahrady a skleníky
Obsah dodávky
- 1 teploměr a vlhkoměr "Paros"
- 2 baterie AAA Micro
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, neslužební domácí použití.
- Nepoužívej produkt mimo jeho výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se postříkání vodou.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho silným otřesům.
- Okamžitě zlikviduj obalový materiál podle místních platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškerá záruková práva.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním záření.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde není povoleno používat elektronická zařízení.
- Udržuj děti zcela mimo dosah obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Nesnaž se produkt sám udržovat nebo opravovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
- Tento produkt, stejně jako všechna elektrická zařízení, nepatří do rukou dětí!
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
Varování - baterie
- Vždy dodržuj správnou polaritu (označení + a -) baterií a vkládej je správně. Jinak hrozí riziko úniku nebo výbuchu baterií.
- Používej pouze baterie odpovídající uvedenému typu. Uchovávej si pokyny k výběru správných baterií, které jsou v návodu k použití zařízení, pro pozdější nahlédnutí.
- Před vložením baterií očisti kontakty baterií a protikontakty.
- Nedovol dětem měnit baterie bez dozoru.
- Vyměňuj všechny baterie v sadě najednou.
- Nemíchej staré a nové baterie ani baterie různých typů nebo výrobců.
- Vyjmi baterie z produktů, které delší dobu nepoužíváš (pokud nejsou určeny pro nouzové použití).
- Nezkratovávej baterie.
- Nenabíjej baterie.
- Nevhazuj baterie do ohně a nezahřívej je.
- Nikdy neotvírej, nepoškozuj, nepolykaj a nenechávej baterie uniknout do životního prostředí. Mohou obsahovat toxické a ekologicky škodlivé těžké kovy.
- Okamžitě vyjmi a zlikviduj vybitých baterie z produktu.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání při extrémních teplotách a velmi nízkém tlaku vzduchu (například ve velkých nadmořských výškách).
- Dávej pozor, aby baterie s poškozeným obalem nepřišly do styku s vodou.
- Uchovávej baterie mimo dosah dětí.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi