Digitální váha na zavazadla, do max. 50 kg/110 lb
00178134
Váha na zavazadla pro kontrolu hmotnosti kufrů na cestách, aby ses vyhnul přepravnímu přetížení
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Váha na zavazadla |
| Hodnocení | Suitcase weight |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester Akrylonitrilbutadienstyren (ABS) |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | CR2032 |
| Napájení | Baterie |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Šedá Pastelová modrá |
| Barva | Šedá Modrá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 3.2 cm |
| Rozměr - hloubka | 2 cm |
| Rozměr - výška | 10.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | Digitální |
| Typ | Váha na zavazadla |
| Max. zátěž | 50 kg |
| Další funkce | Automatické vypnutí Funkce váhy |
| Genauigkeit | 0.01 kg |
| Počet desetinných míst | 2 |
Více informací o produktu
- Váha na zavazadla pro kontrolu hmotnosti kufrů na cestách, aby ses vyhnul přepravnímu přetížení
- Digitální váha na zavazadla s dobře čitelným LCD displejem (5,0 x 2,5 cm)
- Možnosti jednotek: kg, libry (lb) nebo unce (oz)
- Funkce tarování
- Automatické vypnutí
- Indikace nízké baterie a přetížení
Obsah dodávky
- 1 váha na zavazadla
- 1 baterie CR2032 typu knoflíková buňka
Informace pro spotřebitele
K vážení stačí připevnit poutko k rukojeti kufru a zavřít háček.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Určitě dbej na správnou polaritu (označení + a -) baterií a vlož je podle toho. Pokud to nedodržíš, hrozí riziko úniku nebo výbuchu baterií.
- Používej pouze baterie, které odpovídají uvedenému typu. Ulož si pokyny pro správný výběr baterií, které jsou v návodu k použití zařízení, pro pozdější nahlédnutí.
- Před vložením baterií vyčisti kontakty baterií a protikontakty.
- Nedovol dětem měnit baterie bez dozoru.
- Vyměň všechny baterie v sadě současně.
- Nemíchej staré a nové baterie, ani baterie různých typů nebo výrobců.
- Vyjmi baterie ze zařízení, která nebudou delší dobu používána (pokud nejsou určena pro nouzové použití).
- Nespouštěj baterie na zkrat.
- Nenabíjej baterie.
- Neházej baterie do ohně a nezahřívej je.
- Nikdy baterie neotvírej, nepoškozuj, nepolykaj a nenech je uniknout do životního prostředí. Mohou obsahovat toxické a škodlivé těžké kovy.
- Ihned vyjmi a zlikviduj vybitý baterie z produktu.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání při extrémních teplotách a velmi nízkém tlaku vzduchu (například ve velkých nadmořských výškách).
- Dávej pozor, aby baterie s poškozeným obalem nepřišly do kontaktu s okolím.
- Uchovávej baterie mimo dosah dětí.
- Neber do úst baterie nebo knoflíkové články, hrozí riziko popálení nebezpečnými látkami.
- Pokud kryt bateriového prostoru bezpečně nezavře, nepoužívej produkt a měj ho mimo dosah dětí.
- Tento produkt obsahuje knoflíkové články. Pokud jsou knoflíkové články spolknuty, mohou během pouhých 2 hodin způsobit vážné vnitřní popáleniny a vést k úmrtí.
- Pokud máš podezření, že byly knoflíkové články spolknuty nebo jsou v nějaké části těla, okamžitě vyhledej lékařskou pomoc.
- Uchovávej nové i použité knoflíkové články mimo dosah dětí.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi