DisplayPort Cable, DP 1.2, 1.50 m, 10 Pcs
00200929
Pro připojení PC/notebooku k monitoru/TV nebo projektoru za účelem přenosu digitálních audio/video dat a signálů
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Ultra HD - 4K
Pro dokonalou kvalitu Ultra HD kina ve vysokém rozlišení 4096 x 2160 (4K) pixelů
Štít
Další stínění pro dobré snížení elektromagnetického rušení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. rozlišení | 4K (4096 x 2160) |
| Supported resolutions / refresh rates | max. Ultra-HD 4K@60 Hz |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Šedá |
| Produktová řada | Entry Line |
| Barva | Šedá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 1.5 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Verze | 1.2 |
| Kvalita | Entry |
Více informací o produktu
- Pro připojení PC/notebooku k monitoru/TV nebo projektoru za účelem přenosu digitálních audio/video dat a signálů
- kroucené datové páry s vnějším pláštěm z odolného PVC materiálu minimalizují rušení
Obsah dodávky
- 1 kabel DisplayPort
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
