"DP 545" Lithium Ion Battery for Sony NP-BG1
00077545
Lithium-ionová baterie má jednu z nejlepších hustot energie, žádný paměťový efekt a pouze nízké samovybíjení. Tato baterie ti umožní používat tvůj Sony fotoaparát dlouhou dobu, aniž bys musel(a) mít obavy, že ji budeš muset po pár snímcích dobíjet nebo vyměnit.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Foto/Video |
| Vhodné pro | Sony |
| Použití | Digitální fotoaparát |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení akumulátoru | LiIon |
| Kapacita | 1020 mAh |
| Napětí | 3.6 V |
| Napájení | |
|---|---|
| Výkon | 3.7 Wh |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 27 g |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Označení baterie | NP-BG1 |
| Provedení | Li-Ion |
Více informací o produktu
- Vysoce výkonná lithium-iontová baterie s extrémně dlouhou životností
- Použití s UL/IEC certifikovanými články značky: pro zvýšenou bezpečnost
- Bezpečnostní elektronika: pro sledování nabíjecího a vybíjecího procesu
- Pozlacené kontakty: pro menší ztráty kontaktu a prevenci koroze
- Samonastavující tepelná pojistka (Polyswitch/PTC): dodatečná ochrana proti zkratům a přetížení
- Fixace článků díky superlepicí pásce: pro lepší odolnost proti nárazům a mechanickou ochranu
- Neustálá kontrola kvality: pro špičkovou kvalitu
- Náhrada za Sony NP-BG1
Obsah dodávky
- 1 lithiová baterie "DP 545"
- 1 návod k použití s informacemi o likvidaci
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
