Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Dřevo |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Tmavě šedá |
| Barva | Tmavě šedá |
| Série | Albero |
| Barva | Hnědá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Bildformat | 7 x 10 |
| Přibližná šířka lišty | 28 mm |
| Přibližná výška lišty | 13 |
| Max. tloušťka pasparty | Nevhodné pro paspartu |
| Profile without Glass Distance | 2.2 mm |
| Formát rámečku | 10 x 15 |
| Rozměr - šířka | 15 cm |
| Rozměr - hloubka | 1.5 cm |
| Rozměr - výška | 19.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnění | Postavení Pověšení |
| Druh skla | Reflexní |
| Typ rámečku | Dřevěný rámeček |
| Bezpečnost | |
|---|---|
| Certifikace | FSC 100% |
Více informací o produktu
- Přírodní dřevěný rám ve 100% kvalitě FSC
- Rustikální design s červotočovými dírkami
- Zaoblené, myté kvalitní sklo
- Precizní úhlové spoje
- S stojánkem na stůl a závěsným úchytem
Obsah dodávky
- 1 dřevěný rám „Albero“
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
