Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Dřevo |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Tmavě šedá |
| Barva | Tmavě šedá |
| Série | Albero |
| Barva | Hnědá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Bildformat | 20 x 28 |
| Přibližná šířka lišty | 28 mm |
| Přibližná výška lišty | 13 |
| Max. tloušťka pasparty | Nevhodné pro paspartu |
| Profile without Glass Distance | 2.2 mm |
| Formát rámečku | 30 x 40 |
| Rozměr - šířka | 34.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 1.5 cm |
| Rozměr - výška | 44.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnění | Pověšení |
| Druh skla | Reflexní |
| Typ rámečku | Dřevěný rámeček |
| Bezpečnost | |
|---|---|
| Certifikace | FSC 100% |
Více informací o produktu
- Přírodní dřevěný rám v 100% kvalitě FSC
- Rustikální design s červotoči
- Zaoblené, kalené kvalitní sklo
- Precizní zkosení rohů
- S upevněním na zavěšení
Obsah dodávky
- 1 dřevěný rám „Albero“
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
