Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | MDF |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Dubová |
| Barva | Dubová |
| Série | Arizona |
| Barva | Hnědá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Bildformat | 18 x 24 |
| Přibližná šířka lišty | 15 mm |
| Přibližná výška lišty | 20 |
| Max. tloušťka pasparty | Nevhodné pro paspartu |
| Profile without Glass Distance | 10 mm |
| Formát rámečku | 29,7 x 42 |
| Rozměr - šířka | 31.8 cm |
| Rozměr - hloubka | 2 cm |
| Rozměr - výška | 44.1 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnění | Pověšení Háky se zvýšenou nosnosní |
| Druh skla | Umělecké sklo |
| Typ rámečku | Dřevěný rámeček |
| Bezpečnost | |
|---|---|
| Certifikace | FSC 100% |
Více informací o produktu
- Vysoce kvalitní MDF rám s dřevěným vzhledem, kvalita FSC 100 %
- Profil ve tvaru krabice
- Ideální pro dokumenty a obrázky ve formátu DIN A3
- Precizní spoje
- S polystyrenovým sklem
- S závěsným kováním na výšku i na šířku
Obsah dodávky
- 1 dřevěný rám "Arizona"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi