Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Dřevo pouze z udržitelného lesnictví s FSC
Certifikace FSC: Tento produkt pochází z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | MDF |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Série | Chic |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Bildformat | 13 x 18 |
| Přibližná šířka lišty | 25 mm |
| Přibližná výška lišty | 15 |
| Max. tloušťka pasparty | ca. 1,8 mm |
| Profile without Glass Distance | 20 mm |
| Formát rámečku | 20 x 30 |
| Rozměr - šířka | 24 cm |
| Rozměr - hloubka | 1.5 cm |
| Rozměr - výška | 34 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnění | Postavení Pověšení |
| Druh skla | Reflexní |
| Typ rámečku | Dřevěný rámeček |
| Bezpečnost | |
|---|---|
| Certifikace | FSC 100% |
Více informací o produktu
- Nadčasový rám vyrobený z vysoce kvalitního MDF, FSC kvalita 100 %
- S vyvýšeným vnitřním okrajem
- Precizní spoje v úhlech
- Leštěné kvalitní sklo
- S stolním stojánkem a závěsným úchytem pro portrétní i horizontální formát
Obsah dodávky
- 1 „Elegantní“ dřevěný rám
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
