Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | MDF |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Tmavě šedá |
| Barva | Tmavě šedá |
| Série | Kodaň |
| Barva | Šedá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Bildformat | 20 x 28 |
| Přibližná šířka lišty | 15 mm |
| Přibližná výška lišty | 30 |
| Max. tloušťka pasparty | 1,4 mm |
| Profile without Glass Distance | 10 mm |
| Formát rámečku | 30 x 40 |
| Rozměr - šířka | 32 cm |
| Rozměr - hloubka | 3 cm |
| Rozměr - výška | 42 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnění | Pověšení |
| Druh skla | Reflexní |
| Typ rámečku | Dřevěný rámeček |
| Bezpečnost | |
|---|---|
| Certifikace | FSC 100% |
Více informací o produktu
- stylový rám z vysoce kvalitní MDF s dřevěným vzhledem, FSC certifikace 100 %
- s prémiovým paspartou
- přesné úhlové spoje
- broušené kvalitní sklo
- s upevňovacím zařízením pro zavěšení na výšku i na šířku
Obsah dodávky
- 1 dřevěný rám "Kodaň"
- 1 držák
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
