Držadlo na chytrý telefon pro natáčení videa
00004622
Scéna dokonale nasvícená pro video na smartphone – které zaboduje na Instagramu. S naším držákem na smartphone lze nejen natáčet videa a fotit bez cukání, ale také je profesionálně doprovodit zvukem, osvětlením a dalšími věcmi díky speciálním možnostem připojení.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
3 ¼“ threaded connections, 2 accessory shoes
3 další ¼" závitová připojení pro profesionální videa pro připojení ke stativům a 2 další příslušenství pro další příslušenství, jako jsou LED světla a mikrofon
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Smartphone |
| Pro značku | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka zařízení do | 10.5 cm |
| Šířka zařízení | 4.8 cm |
| Hmotnost | 273 g |
| Rozměr - šířka | 250 cm |
| Rozměr - hloubka | 58 cm |
| Rozměr - výška | 130 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Držák telefonu na stativ |
| Upevnění | Stativový závit 1/4" |
| Max. zátěž | 0.3 kg |
| Montáž | Svorky / Čelisti |
Více informací o produktu
- Univerzální rukojeť pro stabilnější držení smartphonu při natáčení
- Nutnost pro každého, kdo chce natáčet perfektní videa a fotky bez „kymácení“ na svém smartphonu
- Ideální pro záběry v úrovni očí, na výšce hrudníku nebo u země
- Ergonomický oblouk rukojeti
- Ultra lehký a velmi kompaktní
- Extrémně flexibilní, pro šířku smartphonu od 4,8 do 10,5 cm (v horizontálním formátu)
- 2 držáky na příslušenství pro použití video doplňků se standardní připevnitelnou nožičkou (např. LED světla, mikrofony)
- Silně pogumovaný držák smartphonu pro ochranu proti poškrábání
Obsah dodávky
- 1 držadlo na smartphone video
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi