Držák AirTag na kolo, extra tenký, 8 x 4,1 x 1,1 cm, černý
00185834
Bezpečný, štíhlý a nenápadný držák AirTagu pro připevnění AirTagu na kolo: ideální jako vyhledávač kola a ochrana proti krádeži
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Kolo |
| Pro značku | Apple |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál pláště | Plast |
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka zařízení do | 3.1 cm |
| Hloubka zařízení do | 0.8 cm |
| Hloubka zařízení od | 0 cm |
| Hmotnost | 26 g |
| Rozměr - délka | 8.2 cm |
| Max. rozsah upevnění | 0 cm |
| Min. plocha na upevnění | 0 cm |
| Rozměr - šířka | 3.8 cm |
| Rozměr - hloubka | 1 cm |
| Rozměr - výška | 1.2 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Držák na kolo |
| Upevnění | Upevnění šroubem |
| Max. zátěž | 0 kg |
| Montáž | Upevnění šroubem |
Více informací o produktu
- Bezpečný, štíhlý a nenápadný držák AirTagu pro připevnění AirTagu na kolo: ideální jako vyhledávač kola a ochrana proti krádeži
- Extra plochý design: ideální místo pro ukrytí AirTagu, vhodné téměř pro všechny rámy kol
- Lze kombinovat s běžným zámkem nebo držáky na láhve
- Kompatibilní s jakýmkoliv kolem se standardním držákem (64 mm) na láhve
- Snímatelná instalace pro obzvlášť nízkou konstrukci (dle rámu)
- Vysílač Apple AirTag lze nenápadně uložit na rám kola v držáku: tak rychle najdeš své kolo nebo elektrokolo na parkovišti nebo pokud ti ho ukradnou
- Připevni vysílač rychle a snadno do držáku AirTagu
- Vlož AirTag, spoj ho s iOS aplikací „Najít“ a získej přístup k poloze kola
- Součástí jsou šrouby a imbusový klíč
Obsah dodávky
- 1 držák AirTag na kolo
- Montážní příslušenství
Informace pro spotřebitele
AirTag není součástí dodávky.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi