Držák k TV na zeď, otočný, naklápěcí, protikrádežní, 165 cm (65")
00220860
Plná flexibilita v hotelech, na schůzkách i na veletrzích: ať už jde o hotelovou postel nebo pult, s tímto plně mobilním nástěnným držákem budeš vždy v první řadě. Ideální pro ploché televize s úhlopříčkou obrazovky od 81 do 165 cm (32" až 65").
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Následné zarovnání
Pokud je držák televize na stěně namontován mírně nakřivo, lze polohu televize horizontálně korigovat o několik stupňů
Jednoduché odemykání
Tahem za uvolňovací kabely se mechanismus uvolní a televize může být vyjmuta
Speciální protikrádežní zařízení
Protikradové zařízení umožňuje zajistit televizi visacím zámkem a zablokovat systém odemykání
Easy-Fix-System
Rychlé a snadné umístění kdykoli: Jedním pohybem můžete televizor spontánně zarovnat podle svých přání – bez jakýchkoli nástrojů
Součástí je montážní materiál
Vše je součástí balení: Díky široké nabídce montážních doplňků včetně vysoce kvalitních kolíků Fischer můžete začít hned
Plně kloubový držák televize
Pro ideální úhel pozorování: Tento držák televize se přizpůsobí vašim individuálním potřebám – ať už otočný, naklápělý nebo vysouvací – takto funguje domácí zábava
Integrovaná správa kabelů
Pro čistou atmosféru života: Systém správy kabelů vede kabely úhledně za televizí – tím se předchází nepořádku a šetří místo, a vedení kabelů také chrání kabel před přetržením kabelu tím, že poskytuje úlevu od napětí
10letá záruka
10letá záruka: záruka dlouhověkosti, daleko přesahující zákonnou záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na jistotu s naší testovanou bezpečností: náročné testy zatížení, stability a funkčnosti zaručují vysoké standardy kvality
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Oblast použití | Na veřejnosti |
| Doporučená velikost obrazovky | 81 - 165 cm (32" - 65") |
| Doporučená velikost obrazovky max. | 165 cm (65") |
| Doporučená velikost obrazovky min. | 81 cm (32") |
| Vhodné pro | TV |
| Varianta | Naklápěcí Otočný |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ocel |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 64 cm |
| Vnější výška | 44 cm |
| Upevňovací modul (šířka) | 48.5 cm |
| Upevňovací modul (délka) | 24.6 cm |
| Velikost obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 81 cm (32") 102 cm (40") 95 cm (37") 63" 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 110 cm (43") 155 cm (61") 120 cm (47") 132 cm (52") 145 cm (57") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| VESA (od-do) | 300x200 - 400x400 |
| VESA standard | 400 x 200 400 x 400 300 x 300 300 x 200 |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet kloubů | 3 |
| Provedení | TV |
| Velikost montážních děr | do M8 |
| Max. zátěž | 40 kg |
| Náklon - | 10 ° |
| Náklon + | 5 ° |
| Rotace | 8 ° |
| Kvalita | Professional |
| Minimální vzdálenost | 8.1 cm |
| Maximální vzdálenost | 55 cm |
| Rozsah otáčení | 180 ° |
Více informací o produktu
- Plná flexibilita v hotelech, na schůzkách i na veletrzích: ať už jde o hotelovou postel nebo pult, s tímto plně mobilním nástěnným držákem budeš vždy v první řadě. Ideální pro ploché televize s úhlopříčkou obrazovky od 81 do 165 cm (32" až 65").
- testováno podle kritérií uznávaných zkušebních ústavů pro použití ve veřejných prostorách, například v hotelích, konferenčních místnostech, restauracích nebo barech
- mimořádně pohodlné a úsporné na místo pro optimální umístění ploché obrazovky v každé místnosti
- odstraněním visacího zámku a kovového krytu je držák opět volně přístupný a televizi lze sundat
- plynule naklápěcí až o +5/-10°
- otočný až o 180° na 3 kloubech
- podporuje všechny VESA standardy až do 400 x 400
- s malou vodováhou pro snadnou a rychlou montáž
- design vyvinutý v Německu
Obsah dodávky
- 1 nástěnný držák na TV
- Montážní materiál včetně Fischer hmoždinek
- 1 vodováha
- 1 návod k instalaci
Informace pro spotřebitele
Zámek není součástí dodávky.
Doporučujeme použít zámek s průměrem oblouku 4 - 8 mm.
Držák lze odemknout a TV odstranit pouze tehdy, pokud není připevněn žádný zámek.
Kromě různých instalačních doplňků dodávaných v balení doporučujeme také následující nástroje: vrtačku, tužku, šroubovák, elektrický šroubovák, měřicí pásmo, vodováhu.
Aby bylo možné využít plný rozsah pohybu, protáhni kabel k plně vysunutému nástěnnému držáku TV a ujisti se, že je dostatek místa pro pohyb kabelu.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Při různorodosti dostupných koncových zařízení a konstrukcí stěn na trhu nemusí přiložená montážní sada pokrýt všechny možnosti.
- Ve vzácných případech se může stát, že šrouby k připevnění koncového zařízení na držák jsou příliš dlouhé.
- Vezmi na vědomí, že dodané hmoždinky jsou schválené pro plné, duté a deskové stavební materiály.
- Před montáží si přečti návod k obsluze svého koncového zařízení. Obvykle obsahuje informace o druhu a rozměrech vhodného upevňovacího materiálu.
- Zajisti si vhodný upevňovací materiál pro montáž koncového zařízení v odborném obchodě, pokud není součástí přiložené montážní sady.
- Při montáži nikdy nepoužívej násilí nebo velkou sílu. Můžeš poškodit své koncové zařízení nebo držák.
- V případě pochybností se na montáž tohoto produktu obrať na odborníky a nepokoušej se o to sám!
- Produkt nemontuj na místa, pod kterými by se mohli pohybovat lidé.
- Po montáži produktu a připevněné zátěže zkontroluj dostatečnou pevnost a provozní bezpečnost.
- Tuto kontrolu opakuj pravidelně (alespoň čtvrtletně).
- Dávej pozor, aby nebyla překročena maximální přípustná nosnost produktu a aby na něj nebyla zavěšena zátěž, která překračuje maximální přípustné rozměry.
- Dávej pozor, aby produkt nebyl zatížen asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostní odstup kolem připevněné zátěže (v závislosti na modelu).
- Při poškození produktu okamžitě odstraň připevněnou zátěž a nepoužívej produkt dál.
- Nepřipevňuj na produkt žádné další předměty.
Poznámka – komerční použití
- Při komerčním použití platí zvýšená povinnost péče.
- Dodržuj předpisy o prevenci úrazů sdružení profesních pojišťoven pro elektrická zařízení a provozní prostředky a všechny ostatní platné zákonné předpisy vztahující se na dané odvětví a/nebo místo použití, stejně jako všechny předpisy o prevenci úrazů příslušných profesních pojišťoven a pojišťoven proti úrazům!
- Montáž držáku musí provádět vyškolený personál nebo odborník.
- Produkt a připevněnou zátěž navíc zajisti – v souladu s platnými předpisy pro místo použití – vhodnými zařízeními (např. záchytným lanem) proti pádu.
- Pravidelně prováděj kontroly bezpečné montáže a funkce, stejně jako správného stavu produktu, kvalifikovaným a vyškoleným personálem a tyto kontroly dokumentuj.
FAQs
Mohu také pověsit svou zakřivenou televizi na nástěnný držák?
Ano, s přiloženými podložkami lze i televize s zakřivenou zadní částí snadno pověsit
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi












