Držák kamery "Malý" pro akční kameru, pro tyče/trubky o průměru 1,6 – 4 cm
00004561
Držák pro akční kamery, např. GoPro, pro připevnění na tyče pro rychlé záběry při lyžování, horské cyklistice, trekingu a podobných aktivitách
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Protiskluzový pryžový povlak
Protiskluzová gumová vrstva uvnitř pro pevný úchop
3cestné otočné rameno
Mimořádné perspektivy: Tři šrouby umožňují různé úhly snímání s montáží – naklápění svisle i vodorovně a také otáčení – takže je akce skutečně viditelná
Každá tyč se stane stativem
Bezpečně upevněno: Připevněte si akční kameru na potrubí, sloupy atd. – pro zaručeně mimořádné záběry
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Akční kamera |
| Varianta | Naklápěcí |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 71 g |
| Max. rozsah upevnění | 4 cm |
| Min. plocha na upevnění | 1.6 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnění | Držák na trubku |
| Doplňkové vlastnosti | Nastavení velikosti |
Více informací o produktu
- Držák pro akční kamery, např. GoPro, pro připevnění na tyče pro rychlé záběry při lyžování, horské cyklistice, trekingu a podobných aktivitách
- Díky držáku pro GoPro a další akční kamery je kamera pevně připevněná – ideální pro připevnění na řídítka, tyče, lyžařské hole apod.
- Robustní konstrukce zabraňuje sklouznutí a minimalizuje vibrace a chvění kamery
- Vhodné pro tyče nebo trubky o průměru od 1,6 do 4,0 cm
Obsah dodávky
- 1 držák kamery
- 1 třícestné otočné rameno
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi