Držák mobilu "Easy Snap" na větrací mřížku, 360°, univerzální
00201509
Jednoduše vlož: můžeš svým smartphonem zacvaknout a upevnit ho v tomto držáku na mobilní telefon do ventilačního systému jednou rukou – přesně tam, kde ho chceš mít. Můžeš telefon otáčet, jak chceš, a zůstane na místě i při otočení o 360°.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Otočné o 360°
Optimální orientace: zařízení lze díky kulovému čepu otočit o 360° a je nastavitelné v úhlu sklonu, ideální pro portrétní nebo krajinářský formát
Vhodné pro každý smartphone
Vhodné pro jakýkoli smartphone s nebo bez pouzdra či ochranného pouzdra
Pohyblivý svorkový držák
Adaptace: snadná a individuální adaptace zařízení díky pohyblivému upínacímu držáku
Jednoruční ovládání
Zařízení lze pohodlně zasunout do držáku jednou rukou a spustí automatické uzavření držáku svorky
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Smartphone |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka zařízení do | 8.5 cm |
| Šířka zařízení | 5.5 cm |
| Hmotnost | 55 g |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Držák do auta |
| Upevnění | Svorky / Čelisti |
| Max. zátěž | 0.25 kg |
| Montáž | Upevnění pomocí přísavky |
Více informací o produktu
- Držák pro bezpečné připevnění chytrého telefonu na mřížku auta
- držák mobilu do auta je kompatibilní se smartphony o šířce 5,5 - 8,5 cm
- přístup k nabíjecímu portu smartphonu zůstává volný, takže zařízení může být nabíjeno i během jízdy
- telefon lze podle potřeby otáčet, například pro horizontální navigaci na smartphonu
- změnou úhlu náklonu je vždy možný optimální výhled na displej, například i při slunečním svitu
- držák na smartphone se upevňuje na větrací mřížku bez lepení nebo vrtání, díky čemuž se hodí téměř do každého auta a v případě potřeby se snadno sundá
Obsah dodávky
- 1 univerzální držák na smartphone
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
