Držák mobilu na kolo "Flexibilní", pro řídítka Ø 2-3,5 cm, univerzální
00201967
Držák pro bezpečné připevnění smartphonu na představec řídítek kola nebo elektrokola
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Flexibilní silikonový držák
Flexibilní silikonový držák pro snadné zasunutí a vyjmutí smartphonu
Vhodné pro každý smartphone
Vhodné pro jakýkoli smartphone s nebo bez pouzdra či ochranného pouzdra
Snadná instalace
Snadné upevnění na řídítka díky individuálně nastavitelnému elastickému pásu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Smartphone |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Silikon |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka zařízení do | 8 cm |
| Šířka zařízení | 6 cm |
| Výška zařízení do | 13 cm |
| Výška zařízení od | 16 cm |
| Hmotnost | 70 g |
| Max. rozsah upevnění | 3.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Držák na kolo |
| Max. zátěž | 0.2 kg |
Více informací o produktu
- Držák pro bezpečné připevnění smartphonu na představec řídítek kola nebo elektrokola
- Držák na mobilní telefon na kolo je kompatibilní se smartphony o šířce 6–8 cm a výšce 13–16 cm
- Pro řídítka s průměrem 2 – 3,5 cm
- Bezpečné uchycení smartphonu díky pevnému umístění rohů v silikonových páscích
- Smartphone je chráněn před nárazy silikonovým držákem
- Plný přístup ke všem tlačítkům a vstupům telefonu, takže zařízení můžeš ovládat bez vyjímání z držáku, například i přes Face ID nebo snímač otisků prstů
Obsah dodávky
- 1 „Flexibilní“ držák na mobilní telefon na kolo
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi