Držák mobilu v autě "Compact" do větrání, 360°, univerzální
00201520
Přímo na očích: kompaktní držák mobilního telefonu na ventilační mřížku umožňuje tvému chytrému telefonu s navigací volně plout – přesně tam, kde ho chceš mít. Můžeš telefon otáčet, jak chceš, a drží pevně i při otočení o 360°.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Kompaktní konstrukce
Kompaktní konstrukce pro úspornou instalaci
Vhodné pro každý smartphone
Vhodné pro jakýkoli smartphone s nebo bez pouzdra či ochranného pouzdra
360° otočný konzolový držák
Pro portrétní nebo krajinný formát: 360° otočný držák pro optimální zarovnání smartphonu
Pohyblivý svorkový držák
Adaptace: snadná a individuální adaptace zařízení díky pohyblivému upínacímu držáku
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Smartphone |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka zařízení do | 8.5 cm |
| Šířka zařízení | 5.5 cm |
| Hmotnost | 26 g |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Držák do auta |
| Max. zátěž | 0.7 kg |
| Montáž | Mřížka ventilace |
Více informací o produktu
- Kompaktní držák s upínkou pro bezpečné připevnění smartphonu na mřížku auta
- držák na mobil do auta je kompatibilní se smartphony o šířce 5,5 - 8,5 cm
- snadné vložení a vyjmutí zařízení díky lehkému roztahování upínacího držáku, zajištění probíhá automaticky
- přístup k nabíjecímu portu smartphonu zůstává volný, takže zařízení může být nabíjeno i během jízdy
- telefon můžeš otáčet podle potřeby, například pro horizontální navigaci na smartphonu
- držák na smartphone se upevňuje bez lepení nebo vrtání na větrací otvor, takže pasuje téměř do každého auta a lze ho snadno sundat podle potřeby
Obsah dodávky
- 1 univerzální držák na smartphone
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
