Držák na 2 monitory, výškově nastavitelný, otočný/naklápěcí, 13"-35"
00220903
The right chair and desk provide the conditions for a more ergonomic working environment. Not to forget a monitor arm that allows you to have your computer at the right height. It promotes back-friendly working and an ergonomic posture. Improve your user potential with Hama's monitor arm.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Integrovaná správa kabelů
Pro čistý design pracoviště: Systém správy kabelů vede monitor kabel úhledně za obrazovkou – tím se předchází nepořádku a šetří místo, navíc vedení kabelů chrání kabel před přetržením díky odlehčení napětí
Plně kloubový držák monitoru
Pro ergonomické pracoviště: Tento držák monitoru se přizpůsobuje vašim individuálním potřebám a sezení – ať už je nekonečně nastavitelný výškově, otáčitelný, naklápělý, vysouvací nebo v portrétovém či krajinářském formátu – takto ergonomie funguje v kanceláři i domácí kanceláři
Testovaná kvalita
Hrajte na jistotu s naší testovanou bezpečností a desetiletou zárukou: náročné testy zatížení, stability a funkčnosti zaručují vysoké standardy kvality
2 monitory do 35 palců a 12 kilogramů
Vhodné pro výkonné i lehké monitory – ergonomické kancelářské vybavení s dvojitým ramenem pro dva monitory: Držák pro dva monitory lze použít pro všechny velikosti obrazovek s úhlopříčkou 33 – 89 cm (13"-35") a s nosností až 12 kg na rameno
Odnímatelná deska VESA
Snadná instalace obrazovky: nejprve připevněte desku VESA k monitoru a poté ji zavěste do držáku obrazovky, hotovo
Upínání nebo vrtání
Upínací konzola bez vrtání nebo pevně připevněná vrtanou montáží: Díky široké škále možností montáže lze zařízení umístit kamkoli – s vrtáním nebo bez něj, volba je na vás
Snadná montáž
Rychlá a snadná montáž stolu: Držák monitoru lze připevnit k psacímu stolu během chvilky pomocí upínacího šroubu
Otočení o 360°
Otočení celé obrazovky: Otočení o 360° pro optimální nasměrování, ideální pro orientaci na šířku i na výšku se specifickými softwarovými požadavky – monitor jednoduše otočte v závislosti na zadání, programu a pohodlí
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučená velikost obrazovky | 33 - 89 cm (13-35") |
| Doporučená velikost obrazovky max. | 89 cm (35") |
| Doporučená velikost obrazovky min. | 33 cm (13") |
| Pro pracovní plochu | 5 cm |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ocel |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Flex |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Velikost obrazovky | 89 cm (35") |
| Max. velikost monitoru | 89 cm |
| VESA standard | 100 x 100 75 x 75 |
| Rozměr - šířka | 92.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 9.8 cm |
| Rozměr - výška | 54.3 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Rameno pro LCD monitor Rameno pro TFT monitor Rameno pro monitor |
| Ergonomie | Nastavení výšky |
| Max. zátěž jednoho ramene | 12 kg |
| Standard upevnění monitoru | VESA |
| Náklon - | 45 ° |
| Náklon + | 45 ° |
| Rotace | 360 ° |
| Max. zatížení | 12 kg |
| Rozsah otáčení | 180 ° |
Více informací o produktu
- More ergonomics, comfort and space at the desk with 2 monitors: with the fully mobile monitor stand, the position of your screen-based workstation adapts to you, not the other way round - for an ergonomic posture with less neck and back pain
- Work, game and surf while protecting your back: inexpensively and ergonomically retrofit your desk, making it ideal for hours-long gaming sessions too
- For the installation of two TFT/LCD/LED monitors with a screen diagonal of 33 to 89 cm (13" to 35")
- Whether it be the office or gaming, flat or curved: also suitable for curved monitors
- Compatible with screens with the following VESA standards: 75 x 75, 100 x 100
- Stepless height adjustment up to 40 cm
- Up to +/- 45° continuous tilt
- Monitor arms pivotable up to 180° at 3 joints
- The monitor arms can be extended up to 41.05 cm
- For clamping to table tops with a thickness of 1 to 5 cm
- Supplied foam for the clamp holder protects your desk from scratches and traces of wear
Obsah dodávky
- 1 monitor mount
- Mounting hardware
- 1 foam pad
- 1 installation instructions
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
