Držák na smartphone, 8,2 cm, 1/4"
00004637
Od doby, kdy se objevily chytré telefony, se selfie, blogy a video deníky staly formou sebevyjádření. Tento držák od Hama je jednoduchý způsob, jak pořizovat lepší selfie, a umožňuje ti připevnit chytrý telefon na monopod, čímž rozšíříš své fotografické možnosti.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Smartphone |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka zařízení do | 8.2 cm |
| Šířka zařízení | 5.5 cm |
| Hmotnost | 138 g |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Držák telefonu na stativ |
| Upevnění | Stativový závit 1/4" |
| Max. zátěž | 0.3 kg |
Více informací o produktu
- S tímto držákem lze všechny chytré telefony připevnit na stativy s 1/4" závitem na stativ.
- Univerzální držák připojovaný šroubem pro zařízení bez závitu na stativ
- Extrémně flexibilní, pro šířku smartphonu od 5,5 do 8,2 cm (v horizontálním formátu)
- Kompaktní design
- Pro selfie fotografie a videa, ideální pro video deníky, blogy a na dovolenou či na cesty
- Pouze v kombinaci se stativy s připojovacím závitem 1/4" nebo s teleskopickými tyčemi
- Už žádné vratké, nakřivo pořízené selfie
- Svorka s pružinovým držákem a vybrání na povrchu zajišťují pevný úchop, zatímco gumové a pěnové polstrování chrání kryt před poškrábáním
Obsah dodávky
- 1 držák na smartphone
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi