Držák na smartphone "Pro II", 9,5 cm, 1/4"
00004648
Stále máš stativ od starého foťáku, ale přešel jsi na focení mobilem? Ať už jde o úžasné selfie z výletu nebo originální fotky na tvůj blog – tenhle držák na mobil – včetně mobilu – můžeš jednoduše připevnit na svůj „starý“ nebo nový stativ.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Smartphone |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka zařízení do | 9.5 cm |
| Šířka zařízení | 4.8 cm |
| Hmotnost | 138 g |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Držák telefonu na stativ |
| Max. zátěž | 0.3 kg |
| Montáž | Upevnění šroubem |
Více informací o produktu
- S tímto držákem lze chytré telefony připevnit na stativy s 1/4" připojením na stativ
- Univerzální držák se šroubovým připojením pro zařízení bez závitu pro stativ
- Extrémně flexibilní, pro šířku smartphonu od 4,8 do 9,5 cm (širokoúhlý formát)
- Už žádné kývající se, nakřivo focené selfie
- Pro selfie a videa, ideální pro video deníky, blogy a skvělé na cestování a venkovní použití
- Studená bota pro připojení LED světel a mikrofonů například
- Skládá se do kompaktní velikosti
- Pouze v kombinaci se stativy nebo teleskopickými tyčemi s připojovacím závitem 1/4", Arca Swiss
- Pružinový držák se svorkou a vybrání na povrchu zajišťují pevné uchopení, zatímco guma chrání pouzdro před poškrábáním
Obsah dodávky
- 1 držák na smartphone "Pro II"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi