Držák s přísavkou pro akční kamery, univerzální, autostativ, 3D, ⌀ 90 mm
00004560
Přísavný stativ pro pevné uchycení v neobvyklých polohách: pomocí držáku s přísavkou připevni akční kamery, GoPro, palubní kamery a digitální fotoaparáty na hladké stěny, stropy nebo čelní skla aut – pro skvělé záběry a flexibilní perspektivy
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
3D kulová hlava
3D kulová hlava s rotací 360° a funkcí naklápění: Přísavný stativ s plnou pohyblivostí pro perfektní vyrovnání ve všech úhlech
Flexibilně použitelný
Přísavka pro hladké povrchy: Bezpečně připevněte akční kameru, například uvnitř i venku na autě, helmě nebo nádrži motocyklu, na okně, na stole nebo na venkovním povrchu – ideální pro akční videa, sociální média, vlogy nebo tutoriály
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Foto/Video Akční kamera |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 180 g |
| Výškově nastavitelný střední sloupec | Žádné |
| Max. výška | 11 cm |
| Min.výška | 5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Suction Stand |
| Segmenty nohou | 1 - dílný |
| Rukojeť | Žádné |
| Stativová hlava | 3D kulová hlava |
| Max. zatížení | 300 g |
Více informací o produktu
- Přísavný stativ pro pevné uchycení v neobvyklých polohách: pomocí držáku s přísavkou připevni akční kamery, GoPro, palubní kamery a digitální fotoaparáty na hladké stěny, stropy nebo čelní skla aut – pro skvělé záběry a flexibilní perspektivy
- Kulová hlava umožňuje dokonalou orientaci pro natáčení na výšku i na šířku
- Vhodné pro všechny akční kamery s upevňovacím systémem kompatibilním s GoPro
- Přísavný stativ pro různé typy kamer: vhodný pro všechny akční kamery, palubní kamery a digitální fotoaparáty s ¼" závitem
- Nastavitelná délka závitu, proto univerzální použití
- Natáčej během jízdy s držákem na přísavku: lze použít i jako stativ do auta
- Průměr přísavky: 90 mm
- Výška přísavného stativu: 130 mm
Obsah dodávky
- 1 držák na přísavku
Informace pro spotřebitele
Kvůli různým hloubkám závitů na stativech u fotoaparátů a akčních kamer byl vyvinut přísavkový stativ, aby bylo možné nastavit délku závitu. Nejprve proto zašroubuj plastový kotouč až na doraz dolů. Na závitovém čepu uvidíš kovový kotouč se závitem, kterým můžeš nastavit požadovanou délku závitu. Jakmile máš délku závitu nastavenou, zašroubuj plastový kotouč co nejvíce nahoru, až bude tlačit na kovový kotouč. Teď můžeš připevnit svou kameru ke stativu.
Držák s přísavkou můžeš používat i venku, ale povrch, na který ho připevňuješ, musí být suchý.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi