Dynamický mikrofon "Karaoke", 2,5m jack, zapnutí/vypnutí, sada 2 kusů
00046002
Pro hobby a volnočasové použití: například jako karaoke mikrofon pro zábavné zpívání s přáteli a rodinou
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Adaptér 6,35 mm
Adaptér pro připojení ke stereo systému, mixážnímu pultu atd. s 6,35 mm audio vstupem
Vypínač zapnutí/vypínání
Pokud nechcete být slyšet: praktický vypínač zapnutí/vypnutí pro rychlé ztlumení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenční rozsah | 100 Hz - 10 kHz |
| Impedance | 600 Ω |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Délka kabelu | 2.5 m |
| Rozměr - délka | 53 mm |
| Rozměr - šířka | 53 mm |
| Rozměr - výška | 220 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Ruční mikrofon |
| Provedení | Mono |
| Citlivost | - 75 dB |
| Typ mikrofonu | Dynamický |
| Směrová charakteristika | Směrová |
Více informací o produktu
- Pro hobby a volnočasové použití: například jako karaoke mikrofon pro zábavné zpívání s přáteli a rodinou
- Připojovací kabel (2,5 m) s konektorem 3,5 mm jack: i s kabelem je dostatek prostoru pro pohyb a perfektní pohyby_x000D_
- 3,5 mm: pro připojení např. k reproduktoru při prezentacích, vystoupeních a zpěvu v menším měřítku_x000D_
- 6,35 mm: pro připojení např. k zesilovači na větší akce s profesionálnějším dojmem
Obsah dodávky
- 2 dynamické mikrofony „Karaoke“
- 2 adaptéry jack 3,5 mm - 6,35 mm
- 1 návod k obsluze
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Před otevřením zařízení vytáhni síťovou zástrčku nebo odpoj napájení, jinak hrozí nebezpečí smrti. To platí i při čištění zařízení nebo práci na připojeních. Zařízení není chráněno proti kapající nebo stříkající vodě. Nevystavuj produkt dešti, vlhkosti ani jiným kapalinám, aby nedošlo k poškození zařízení a aby ses ochránil před zraněním způsobeným zkratem. Používej zařízení pouze v zásuvce schválené pro tento účel. Zásuvka musí být vždy snadno přístupná. Poškozené zařízení nepoužívej a neotvírej. Opravy prováděj pouze autorizovaný odborník. Toto zařízení, stejně jako všechna elektronická zařízení, nepatří do rukou dětí!
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi