Ergo vertikální bezdrátová myš pro leváky "EMW-500L", 6 tlač.
00182697
Každý si představuje ergonomickou pracovní stanici jako obrazovku, kancelářskou židli a stůl. Počítačová myš se obvykle začíná zvažovat až tehdy, když bolest v krku způsobuje ruka s myší. Vertikální myš podporuje přirozené pohyby leváků – pro větší ergonomii v kanceláři!
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
DPI přepínač
DPI přepínač pro změnu rychlosti ukazatele
Vertikální myš pro ergonomickou práci
Vertikální design myši zabraňuje nadměrnému používání a bolesti ramene a zápěstí
Optický senzor s vysokým rozlišením
Optický senzor s vysokým rozlišením zajišťuje přesné a plynulé ovládání kurzoru myši
Klíče prohlížeče
Klávesy prohlížeče podporují funkce vpřed/vzad pro snadnou navigaci, např. pro internetové prohlížeče, Outlook atd.
Gumovaný povrch
Pogumovaný povrch zlepšuje přilnavost a pohodlí
Skládací USB přijímač
Skládací USB přijímač lze přepravovat v pouzdře myši pro úsporu místa
Ideální pro pohyby leváků
Ergonomický design ideálně podporuje intenzivní a každodenní pohyb leváků
Vypínač zapnutí/vypínání
Samostatný vypínač umožňuje úsporné využití myši
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Kolečko myši (materiál) | Pogumované |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Výdrž baterie (závisí na použití) | 120 d |
| DPI rozlišení | 1000 1400 1800 |
| Kompatibilní operační systém | Windows 11/10/8/7 |
| Max. DPI | 1800 |
| Dosah | 10 m |
| Speciální vlastnosti | Úsporný režim On/Off vypínač LED kontrolka baterií Tlačítka funkcí prohlížeče Pogumovaný povrch |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | AA (Mignon) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Formát (form factor) | Pro leváky |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 8.6 cm |
| Rozměr - hloubka | 11.5 cm |
| Rozměr - výška | 7.1 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | PC myš Ergonomický |
| Počet tlačítek myši | 6 tlačítek včetně kolečka |
| Rolovací kolečko | Rolovací kolečko |
| Technologie senzoru | Optický |
| Myš - kluzné plochy | Polytetrafluoretylén (PTFE) |
| Myš - tlačítka | Standardní |
Více informací o produktu
- Ergonomická myš pro bezbolestnou práci na počítači a notebooku
- zajišťuje větší komfort a ergonomii při práci s myší díky přirozenějšímu držení
- spolehlivá 2,4 GHz bezdrátová technologie s dosahem až 10 metrů (v závislosti na podmínkách použití a prostředí)
- ultramalý USB přijímač vhodný pro trvalou integraci do notebooku nebo PC
- přepínatelná citlivost mezi 1000, 1400 a 1800 dpi
- technologie Smart-Link pro snadné uvedení do provozu
- obzvlášť nízká spotřeba energie
Obsah dodávky
- 1 vertikální, ergonomická bezdrátová myš „EMW-500L“ pro leváky
- 1 nano přijímač
- 1 baterie AA Mignon
- 1 návod k použití
| Informace o nabíjecím adaptéru: | |
|---|---|
| Napájecí adaptér v dodávce: | Ne |
| USB PD: | Ne |
| Požadovaný minimální výkon napájecího zdroje: | Not relevant |
| Maximální požadovaný výkon napájecího zdroje: | Not relevant |
Systémové požadavky
- Operační systém: Windows 11/10/8/7, Mac OS 10.10 nebo novější
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi