Ergo vertikální myš "EWM-500L" pro leváky, bezdrátová, 7 tlač.
00173089
Pohodlná, přesná a tichá: Bezdrátová, ergonomická vertikální myš umožňuje levákům pracovat příjemně a bez bolesti na PC nebo notebooku – bezdrátová pro ještě větší flexibilitu
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Vertikální myš pro ergonomickou práci
Myší paže: Ergonomická myš podporuje přirozený úhel mezi rukou a zápěstím na ergonomickém pracovišti a tím zabraňuje bolesti ramene, zánětu šlach a bolesti zápěstí
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
Klíče tichého šeptání
Tichá myš bez klikacího šumu: tlačítka šeptající a tichá umožňují bezproblémovou a uvolněnou práci s bezdrátovou myší
Klíče prohlížeče
Praktická boční tlačítka: tlačítka prohlížeče bezdrátové myši podporují funkci vpřed/vzad pro snadnou navigaci, např. pro internetové prohlížeče, Outlook atd.
AI asistent pro mnoho programů
Produktivnější s umělou inteligencí: Tlačítko Assist aktivuje AI asistenta napříč programem
Skládací USB přijímač
Pevný prostor: Skládací USB přijímač lze přepravovat v pouzdru myši, aby se ušetřilo místo
Z prokazatelně recyklovaných zdrojů > 20 %
Z starého udělej nové: Kryty a tlačítka tohoto výrobku jsou vyrobeny z 85 % prokazatelně recyklovaného ABS plastu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Kolečko myši (materiál) | Pogumované |
| Materiál | Plast Spotřebitelsky recyklovaný materiál |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| DPI rozlišení | 1600 1000 1200 |
| Kompatibilní operační systém | Windows 11/10/8/7 |
| Max. DPI | 1600 |
| Dosah | 10 m |
| Speciální vlastnosti | Úsporný režim On/Off vypínač LED kontrolka baterií Tlačítka funkcí prohlížeče DPI předvolby Pogumovaný povrch |
| Životnost spínačů | 5 Mio. Clicks |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | AA (Mignon) |
| Způsob nabíjení | USB-C zásuvka |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Formát (form factor) | Pro leváky |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 8.6 cm |
| Rozměr - hloubka | 11.5 cm |
| Hmotnost (včetně baterií) | 120 g |
| Rozměr - výška | 7.1 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet DPI tlačítek | 1 |
| Provedení | PC myš Ergonomický |
| Počet tlačítek myši | 7 tlačítek včetně kolečka |
| Rolovací kolečko | Rolovací kolečko |
| Technologie senzoru | Optický |
| Myš - kluzné plochy | Polytetrafluoretylén (PTFE) |
| Myš - tlačítka | Tichá |
| Tlačítko AI asistenta | Ano |
Více informací o produktu
- Pohodlná, přesná a tichá: Bezdrátová, ergonomická vertikální myš umožňuje levákům pracovat příjemně a bez bolesti na PC nebo notebooku – bezdrátová pro ještě větší flexibilitu
- Spolehlivá 2,4GHz rádiová technologie s dosahem 10 metrů (v závislosti na podmínkách použití a prostředí)
- Kluzáky myši potažené polymerem zajišťují plynulý pohyb myši a nepřerušovanou práci
- Kolečko myši s gumovým povrchem pro lepší uchopení
- PC myš s přepínačem dpi pro přepínání mezi 1000, 1200 a 1600 DPI
- Samostatný vypínač On/Off pro kancelářskou myš
- Rádiový přijímač spojuje myš s notebookem apod. – jednoduché Plug and Play bez instalace ovladače
Obsah dodávky
- 1 vertikální ergonomická levostranná myš „EWM-500L“
- 1 USB-A přijímač
- 1 baterie AA Mignon
- 1 návod k použití
| Informace o nabíjecím adaptéru: | |
|---|---|
| Napájecí adaptér v dodávce: | Ne |
| USB PD: | Ne |
| Požadovaný minimální výkon napájecího zdroje: | Not relevant |
| Maximální požadovaný výkon napájecího zdroje: | Not relevant |
Systémové požadavky
- Windows 11/10: všechny funkce lze používat; Tlačítko Pomocník: aktuální verze Windows 11 a nainstalovaná aplikace Microsoft Copilot
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi